یخچال ساید بای ساید بوش اصل آلمان

3/5 - (2 امتیاز)

یخچال ساید بای ساید بوش اصل آلمان : امروزه یخچال فریزر های متنوعی در بازار وجود دارد که هر فرد بسته به نیاز و سلیقه ی خود می تواند یخچال فریزر مورد نیاز خود را انتخاب نماید.

یخچال ساید بای ساید بوش یکی از انواع یخچال فریزر می باشد که طرفداران بسیار زیادی دارد و محبوبیت خاصی در بین مردم پیدا کرده است . این نوع یخچال فریزر به دلیل طراحی بسیار زیبا و مدرنی که دارد متناسب با اکثر سلیقه ها می باشد.

یخچال فریزر های طرح های قدیمی به شکل فریزر در بالا یخچال در پایین و یا برعکس طراحی می شوند. اما در یخچال ساید بای ساید بوش این گونه نیست.

یخچال ساید بوش به گونه ای طراحی می شود که تشکیل شده از یخچال و فریزر به صورت عمودی می باشد طوری که یخچال و فریزر در کنار یکدیگر و کاملا وصل به هم قرار می گیرند. با این طراحی یخچال ساید کشو ها و طبقات بیشتری در یخچال جای می گیرند و فضا برای مواد غذایی بیشتر است.

یخچال ساید بای ساید بوش اصل آلمان

مزایای یخچال ساید بای ساید بوش :

1- دارای زیبا ترین طراحی

طراحی ظاهری یخچال ساید بوش به گونه ای است که زیبایی و جلوه ی بسیار منحصر به فردی به آشپزخانه شما می بخشد. فضای داخلی این یخچال جوری طراحی شده است که نظم دهی به مواد غذایی را راحت تر نموده است و وقتی درب یخچال را باز می کنیم با زیبایی و نظم خاصی از مواد غذایی روبرو می گردیم که بسیار جذاب و لذت بخش است. امروزه اکثر کسانی که دنبال زیبایی هستند و مدرن بودن برایشان حائز اهمیت است یخچال ساید بای ساید بوش را انتخاب می نمایند.

2- دارای درب های متعدد

یخچال فریزر های ساید بای ساید در حالت عادی دارای 2 درب می باشند اما امروزه مدل های متنوعی از ساید بای ساید بوش با درب های متعدد طراحی و تولید شده است که به جهت داشات درب های بیشتر دسترسی را برای کاربر راحت نموده است و شما به راحتی می توانید بسیار سریع به مواد غذایی مورد نیاز خود در داخل یخچال دسترسی داشته باشید و بتوانید مواد غذایی خود را بر اساس نیاز طبقه بندی نمایید.

3- مجهز به هوم بار

هوم بار محفظه ای مدرن و مطابق با نیاز کاربر می باشد. اکثر یخچال های ساید بای ساید بوش دارای هوم هستند که بر روی درب یخچال قرار می گیرد و شما می توانید انواع نوشیدنی ها و بطری ها را در آن نگهداری نمایید.

هوم بار غیر از طراحی مدرنی که دارد دسترسی به انواع نوشیدنی را برای کاربر راحت کرده است و او را از باز کردن درب یخچال برای برداشتن بطری و نوشیدنی بی نیاز کرده است که این خود باعث صرفه جویی در انرژی یخچال می گردد که بسیار کارآمد است.

4- مجهز به یخساز و آبسردکن حرفه ای

یخچال فریزر ساید بوش مجهز به آبریز و یخساز اتومات می باشد که بهترین کارایی را برای کاربران به همراه دارد. دسترسی بسیار سریع و راحت به آب خنک و اشکال مختلف یخ در قالب های زیبا بسیار لذت بخش خواهد بود. و از باز شدن مداوم درب یخچال نیز جلوگیری خواهد شد.

یخساز و آبریزر ها در دو نوع دستی و اتومات می توانند موجود باشند.

در نوع دستی باید به صورت دستی آب را وارد مخزن نمایید اما در نوع اتومات آب شهری از طریق شیر اتصال به صورت اتومات و بدون دخالت کاربر وارد مخزن می گردد.

همچنین این آبریز ها مجهز به فیلتر تصفیه نیز می باشند که آب پاک و سالم را در اختیار کاربر قرار می دهد.

قابل ذکر است که قسمت نوع اتومات از نوع دستی بالاتر است.

5- مجهز به تکنولوژی انجماد سریع و خنک سازی سریع

زمانی که دمای یخچال به دلیل قرار دادن مواد غذایی گرم بالا می رود حالت خنک سازی سریع فعال می گردد. با استفاده از این تکنولوژی دمای یخچال سریعا به دمای نرمال خود باز می گردد و از آسیب دیدن موتور یخچال فریزر جلوگیری می نماید. زیرا گرم شدن دمای یخچال می تواند باعث کند شدن و آسیب به موتور آن گردد که خوشایند نیست.

حالت انجماد سریع هم برای زمانی کاربرد دارد که نیاز به انجماد سریع مواد غذایی داریم و باید در سریع ترین زمان ممکن به انجماد دست یابیم، یخچال ساید بای ساید بوش با استفاده از این تکنولوژی در سریع ترین زمان انجماد را میسر می سازد.

حالت انجماد سریع و خنک سازی سریع همیشه در مهمانی ها به داد ما می رسد و بهترین و سریع ترین نتیجه را به ما می دهد.

خنک سازی سریع یخچال ساید بوش

6- مجهز به فیلتر های تصفیه:

همه ی ما تجربه ی استفاده از یخچال های قدیمی را داشته ایم و میدانیم که مواد غذایی در یخچال های قدیمی در کوتاه ترین زمان خراب و فاسد می شوند و اینکه بوی مواد غذایی مختلف در داخل یخچال می پیچد و بوی نامطبوعی را ایجاد می نماید. اما یخچال فریزر ساید بوش مجهز به فیلتر های تصفیه بسیار حرفه ای و چند لایه می باشد که انواع باکتری قارچ ها و میکروب ها را از بین می برد و مانع از ورود هر گونه آلودگی به داخل یخچال می گردد.

با وجو این فیلتر های تصفیه هیچ گونه بوی نامطبوعی در داخل یخچال ایجاد نمی گردد و هوایی کاملا سالم و پاکیزه در در داخل یخچال حاکم است.

7- مجهز به vacuum fresh :

این محفظه به محفظه ی نگهدارنده مشهور است دارای تکنولوژی خاصی در ساخت می باشد که قادر است مواد غذایی را به مدت بسیار طولانی تازه و سالم نگه دارد.

با توجه به اینکه در داخل این محفظه اکسیژن وارد نمی گردد طوری طراحی گردیده است که اکسیداسیون بسیار به کندی شکل می گیرد. بنابراین شما می توانید انواع مواد غذایی را بدون ان که نگران خراب شدن آن ها باشید در این محفظه نگهداری نمایید و از مواد غذایی سالم با همان مزه ی روز اول بهره مند گردید.

8- مجهز به Twin Cooling Plus

این تکنولوژی که به خنک کننده ی دو گانه معروف است در یخچال فریزر ساید بوش وجود دارد و باعث می گیرد هوای خنک و رطوبت مورد نیاز در قسمت یخچال و قسمت فریزر بطور کاملا یکسان تامین شود و در نگهداری هر چه بهتر و طولانی مدت تر مواد غذایی نقش به سزایی دارد.

یخچال بوش

9- مجهز به پنل و نمایشگر دیجیتالی

یخچال ساید بای ساید بوش مجهز به پنل تنظیمات دیجیتالی می باشد که شما می توانید از این طریق بدون باز کردن درب یخچال تمام موارد دلخواه خود را بر روی یخچال فریزر تنظیم نمایید.

شما می توانید میزان دمای یخچال و فریزر ، میزان رطوبت این دو قسمت ، هشدار ها و تغییرات دیگر را از طریق پنل تنظیمات بر روی یخچال فریزر خود تنظیم نمایید تا یخچال کاملا مطابق با نیاز و خواسته شما عمل نماید.

10- مجهز به قفل کودک :

یخچال ساید بوش مجهز به قفل کودک می باشد که شما می توانید از طریق پنل تنظیمات یخچال آن را فعال و تنظیم نمایید. با وجود قفل کودک می توانید یخچال خود را از دسترس کودکان محفوظ نگه دارید و دیگر نگران نباشید.

11- مجهز به multi air flow :

این تکنولوژی که به تکنولوژی جریان چند گانه مشهور است باعث رسیدن هوای تازه و خنک به تمام قسمت های یخچال فریزر میگردد.

با وجود این تکنولوژی تمام قسمت های ساید بای ساید بوش بطور یکسان و یک پارچه خنک می گردد.

هم قسمت فریزر و هم قسمت یخچال این دستگاه مجهز به این تکنولوژی می باشد که باعث ماندگاری بهتر مواد غذایی نیز می گردد.

12- مجهز به محفظه های مخصوص نگهداری میوه ها و سبزیجات :

یخچال ساید بای ساید بوش مجهز به محفظه های مخصوص برای نگهداری انواع میوه ها و سبزیجات می باشد که می تواند در بهترین شرایط و مناسب ترین دما و رطوبت از میوه ها وسبزیجات نگهداری نماید و طول عمر آن ها را چندین برابر کند.

با وجود این محفظه ها نیازی با خرید های مداوم ندارید ، زیرا میوه ها و سبزیجات شما حتی اگر برای مدت طولانی هم در این یخچال فریزر نگهداری شوند همان سلامت و مزه ی روز اول دارند و میتوانید هر روز از خوردن میوه های تازه لذت ببرید.

درست مثل باغچه ای در منزل شما عمل می نماید.

طراوت

معایب یخچال ساید بای ساید بوش :

عیب اساسی که یخچال ساید بای ساید بوش دارد حمل و نقل و جا به جایی دشوار آن است. زیرا با توجه به اینکه قسمت فریزر و یخچال به یکدیگر چسبیده و یک پارچه هستند هم جا به جایی دشواری دارند و هم در آشپزخانه نیاز به جای مخصوصی برای قرار گیری دارد.

پس بهتر است ابتدا شرایط و موقعیت خود و محل مسکونی خود را بسنجید و سپس برای خرید یخچال ساید بای ساید تصمیم گیری نمایید.

مقایسه یخچال ساید بای ساید بوش با یخچال فریزر دوقلو :

 • با توجه به طراحی یخچال فریزر ساید بوش قیمت آن نسبت به یخچال فریزر دو قلو بالاتر است .
 • با توجه یه اینکه قسمت فریزر و یخچال ساید بای ساید بوش به هم چسبیده و یک پارچه می باشد تعداد موتور به کار رفته در ساخت این نوع یخچال یک عدد می باشد ، اما در یخچال فریزر دو قلو به دلیل مجزا بودن قسمت یخچال و فریزر از یکدیگر هر کدام دارای موتور مخصوص به خود می باشند یعنی جمعا این یخچال جمعا دارای دو موتور می باشد.
 • یخچال ساید بای ساید بوش مصرف انرژی کمتری نسبت به یخچال فریزر دو قلو دارد که از این نظر مقرون به صرفه تر است
 • یخچال ساید بای ساید بوش با توجه به فناوری و ساختار مدرنی دارد امکاناتو کاربرد های بیش تری نسبت به یخچال فریزر دوقلو دارد.
 • یخچال فریزر ساید بوش برای کسانی که فضای کمتری برای قرار گیری یخچال در آشپزخانه خود دارند مناسب تر است زیرا فضای کمتری را نسبت به یخچال فریزر دو قلو اشغال می نماید.
 • از لحاظ فضای داخلی یخچال ساید بای ساید بوش فضای کمتری برای نگهداری از مواد غذایی بخصوص در قسمت فریزر خود دارد .اما یخچال فریزر های دوقلو جادار تر هستند و می توانند حجم زیادی از مواد غذایی را در خود جای دهند، قسمت فریزر یخچال فریزر های دوقلو دارای کشو های بیشتر با عرضی پهن تر می باشد. بنابراین می توان گفت یخچال های دوقلو برای خانواده های پرجمعیت مناسب تر هستند.
 • یخچال ساید بای ساید بوش طراحی و زیبایی بیشتری نسبت به یخچال فریزر دو قلو دارد بطوری که متناسب به هر سلیقه ای و بسیار مدرن می باشد.
 • رنگ های تولیدی یخچال ساید بای ساید و یخچال فریزر یکسان هستند و هر دو در رنگ های سفید ، نقره ای و مشکی تولید می گردند.
 • یخچال ساید بای ساید بوش دارای 2 درب و در بعضی موارد 4 درب می باشد که مجموعا یک یخچال فریزر یک پارچه را تشکیل می دهد. اما یخچال فریزر های دوقلو دارای 2 درب و قسمت فریزر و یخچال کاملا مجزا از یکدیگر هستند.
 • با توجه به اینکه یخچال فریزر دوقلو از دو جزء جدا از هم تشکیل شده است به راحتی قابل جا به جایی است و حمل و نقل آسان تری دارد ، اما یخچال ساید بای ساید دارای حمل و نقلی سخت تر است که باید به صورت تخصصی و با دقت کامل انجام گردد.
 • امروزه در ساخت منزل ها طراحی آشپزخانه و کابینت ها به طوری طراحی می گردد که مناسب برای قرار گیری یخچال ساید بای ساید باشد.
 • یخچال ساید بای ساید بوش غیر از سیستم کنترل دما و رطوبت خودکاری که دارد قابلیت تنظیم دستی دما و رطوبت را نیز دارد ، اما در یخچال فریزر دو قلو تنها یکی از حالت ها وجود دارد.
یخچال ساید بای ساید بوش اصل آلمان

قیمت یخچال ساید بای ساید بوش :

بهتر است برای خرید یخچال فریزر مورد نیاز خود ابتدا بودجه و توانایی خود را مورد سنجش قرار دهید.

یخچال ساید بای ساید بوش با توجه به تکنولوژی پیشرفته ، امکانات و طراحی مدرنی که در ساخت آن به کار رفته است دارای قیمت بیشتری نسبت به یخچال فریزر های معمولی می باشد.

اگر بودجه کافی و موقعیت مناسب برای خرید یخچال فریزر ساید بای ساید را دارید، یخچال ساید بای ساید بوش بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

یخچال فریزر ساید بوش با توجه به اینکه کم مصرف می باشد می تواند با صرفه جویی در مصرف انرژی در آینده هزینه های اولیه را برای شما جبران نماید.

ظرفیت یخچال ساید بای ساید بوش:

یخچال ساید بای ساید بوش در انواع ظرفیت های 28 فوت ، 30 فوت ، 32 فوت ، 34 فوت و … موجود می باشد که شما می توانید با مورد سنجش قرار دادن تعداد افراد و جمعیت خانواده خود و همچنین برنامه غذایی خود ( اینکه عادت به ذخیره ی مواد غذایی دارید و یا زود به زود به خرید می روید) ظرفیت مورد نیاز خود را تشخیص داده و سپس اقدام به خرید آن نمایید.

خرید یخچال ساید بای ساید بوش اصل آلمان :

با توجه به وجود کالاهای تقلبی در بازار توسط افراد سود جو توصیه می گردد یخچال ساید بای ساید بوش اصل را فقط از نمایندگی رسمی شرکت بوش خریداری نمایید.

نمایندگی پارس بوش تنها نمایندگی رسمی شرکت بوش در ایران می باشد.

شما می توانید با تماس با مشاوران متخصص نمایندگی پارس بوش و بهره مندی از مشاوره و بازدید رایگان بهترین گزینه را برای منزل خود انتخاب نمایید.

ضمانت نامه یخچال ساید بای ساید بوش :

با توجه به کیفیت این یخچال دارای 5 سال ضمانت نامه تعویض نمایندگی رسمی پارس بوش و همچنین 10 سال خدمات پس از فروش می باشد که پس از خرید و تحویل دستگاه می توانید با مراجعه به سایت رسمی پارس بوش کارت گارانتی خود را ثبت و فعال نمایید و از همین طریق درخواست نصب خود را نیز ثبت نمایید تا نمایندگان پارس بوشدر سریع ترین زمان به آدرس شما مراجعه و اقدام به نصب دستگاه شما نمایند.

نصب کلیه محصولات نمایندگی پارس بوش توسط نمایندگان شرکت و به صورت کاملا رایگان انجام می گردد.

نمایندگی ساید بوش
3.8 4 votes
رأی دهی به مقاله
برچسب ها : ، ، ،

نظرات کاربران

اشتراک
اطلاع از
guest

2 نظرات
قدیمی ترین ها
جدیدترین ها بیشترین رأی
Inline Feedbacks
View all comments
حکمتعلی ناصری
حکمتعلی ناصری
3 سال ها گذشته

با سلام لطفا”در صورت امکان قیمت انواع ساید بوش را بگذارید ببینیم .با تشکر ناصری

نام
نام
2 سال ها گذشته

سلام میشه لطف کنید بگین مارک بوش روی در هک شده یا برچسب می‌باشد ؟؟

پارس بوش

چند خط درباره پارس بوش

پارس بوش نام مجموعه ای فعال در زمینه فروش لوازم خانگی بوش می باشد که برا یمدت 10 سال فعالیت تخصصی در زمینه واردات و تامین لوازم خانگی بوش در تمامی دسته بندی ها مانند سیستم های تهویه مطبوع از جمله کولر گازی و داکت اسپلیت ، لوازم خانگی بزرگ مانند لباسشویی و ظرفشویی ، یخچال و تمامی لوازم آشپزخانه ، توانسته است نقش پر رنگی در زمینه فروش لوازم خانگی بوش در کشور عزیزمان ایران داشته باشد .

لازم به ذکر است تمامی محصولات پارس بوش دارای 5 سال ضمانت تعویض بدون قید و شرط و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد و نصب و راه اندازی نیز توسط نماینده مجموعه در تمام شهر های ایران انجام خواهد گرفت . کولر گازی بوش که طی چند سال گذشته در بازار ایران بسیار پیشرفت داشته است . تنها دلیل این پیشرفت عملکرد بسیار عالی آن می باشد که نشان از تکنولوژی های برتر شرکت بوش را دارد . کمپانی بوش با ساخت سیستم های تهویه مطبوع جدید مانند داکت اسپلیت ، در بازار جهانی نیز توانسته است به عنوان برند شماره یک تولید سیستم های تهویه مطبوع کم مصرف شناخته شود .

گواهی امنیتی کومودو
درگاه پرداخت ملت

تمامی كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه ( نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت و نماد ساماندهی پایگاه های اینترنتی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ) می باشند و فعاليت های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x