خرید و قیمت کولر گازی بوش 30000 از نمایندگی رسمی

5/5 - (2 امتیاز)

خرید و قیمت کولر گازی بوش 30000 از نمایندگی رسمی : کولر گازی یکی از ملزومات اساسی و مورد نیاز برای هر خانه ای می باشد که در فصل های گرم سال نیاز بیش تری را نسبت به خرید آن حس می کنیم. هوای گرم و طاقت فرسای تابستان می تواند موجب سلب آسایش هر کسی شود و بهترین راه خنک سازی منزل می باشد. به دلیل کاربری آسان و ساده ی کولر گازی ، اکثر مردم از کولر گازی برای خنک سازی منزل خود استفاده می نمایند و به همین دلیل این نوع سیستم تهویه مطبوع بیش ترین تقاضا و آمار فروش را در بین مردم دارد و از زمان تولید تا کنون بیش ترین آمار توجه را داشته است.

به دلیل این که کولر گازی یکی از نیاز های اساسی و تعیین کننده ی آرامش و آسایش ساکنین هر منزل می باشد باید در حین خرید آن نکات احتیاط را رعایت کرد. لازم است قبل از خرید کولر گازی به نکات زیادی توجه نماییم و با علم و آگاهی کامل اقدام به خرید نماییم.

یک کولر گازی خوب کولر گازی است که تمام توانایی ها و امکانات لازم برای رفع نیاز های خریدار را داشته باشد.

کولر گازی بوش از برند های معروف و با کیفیت جهانی می باشد که دارای کیفیت فوق العاده بالا و بی رقیب و امکانات و تکنولوژی های بسیار پیشرفته روز می باشد که باعث شده به عنوان بر ترین برند کولر گازی به شمار آید.

خرید و قیمت کولر گازی بوش 30000 از نمایندگی رسمی

خرید و قیمت کولر گازی بوش 30000 از نمایندگی رسمی

اساسی ترین نکاتی که قبل از خرید کولر گازی باید به آن توجه نماییم :

کیفیت :

خرید و قیمت کولر گازی بوش 30000 از نمایندگی رسمی : یکی از نکات تعیین کننده که قبل از خرید کولر گازی باید مورد بررسی قرار داد کیفیت کولر گازی می باشد. کیفیت چیزی است که همه ما به در تمامی خرید های خود به دنبال آن هستیم و همواره در تلاش هستیم که محصولی را خریداری نماییم که دارای کیفیت بالایی باشد. کولر گازی برای این که بتواند دوام و طول عمر بالایی داشته باشد و سال های زیادی را پشت سر بگذارد باید از کیفیت بالایی برخورد دار باشد. دستگاه های بی کیفیت به دلیل این که در ساخت آن ها از قطعات مرغوبی استفاده نشده است در هنگام کارکرد با مشکلات و خرابی های فراوانی مواجه می گردند و نمی توانند دوام بالایی داشته باشند ، در چنین مواردی خریدار مجبور به تعویض و خرید کولر گازی جدید می باشد که باعث وارد شدن ضرر مالی و از بین رفتن سرمایه او می گردد. پس برای جلوگیری از مواجهه با چنین ضرر هایی باید قبل از خرید کولر گازی به کیفیت آن دقت زیادی داشته باشد و همواره برندی را انتخاب نمایید که مطمئن هستید از بهترین قطعات در ساخت استفاده می نماید ، قطعاتی که سال های زیادی را می توانند بدون ساییدگی و خرابی فعالیت نمایند ارزش خرید و سرمایه گذاری را دارند.

شرکت بوش برای ساخت تمامی محصولات و سیستم های تهویه مطبوع خود از جمله کولر گازی بوش از بهترین و باکیفیت ترین قطعات استفاده نموده است. قطعات کولر گازی بوش دارای کیفیت و مرغوبیت فوق العاده بالایی هستند و به این ترتیب کیفیت کلی دستگاه را افزایش داده و بیش ترین طول عمر و دوام را در دستگاه بوش ایجاد نموده اند. این قطعات کاملا مقاوم در برای عوامل تهدید کننده ساخته شده است و از مقاومت بالایی برخورد دار هستند ، به علاوه دارای قدرت زیادی نیز هستند و راندمان دستگاه را بهبود و افزایش می دهند.

امکانات :

خرید و قیمت کولر گازی بوش 30000 از نمایندگی رسمی : یکی دیگر از نکاتی که در حین خرید کولر گازی باید به آن توجه نمایید امکانات کولر گازی می باشد. یک کولر گازی خوب باید بتواند تمامی نیاز های شما را در زمینه تهویه منزل بر طرف نماید. هرچه امکانات کولر گازی بیش تر باشد دارای کاربری راحت تری می باشد و کار را برای شما بسیار ساده و دلچسب می نماید. اگر کولر گازی شما از امکانات کمی برخورد دار باشد مجبور هستید برای ایجاد دمای مطلوب در منزل خود به صورت پیوسته بر کارکرد کولر گازی نظارت نمایید و به صورت دستی تنطیمات لازم را بر روی آن اعمال نمایید که این هم وقت گیر است و هم درگیر کننده. به همین دلیل پیشنهاد می گردد کولر گازی که برای خرید انتخاب می نمایید دارای بیش ترین امکانات و قابلیت ها باشد تا شما را از نظارت دایم بر روی دستگاه بی نیاز نماید.

کولر گازی بوش در مقایسه با سایر برند ها دارای بیش ترین سطح امکانات می باشد که صورت بسیار هوشمند طراحی شده است. به طوری که به صورت اتومات می توانند نیاز های دمایی و شرایط محیط را تشخیص دهد و درجه ی دما و رطوبت خود را بر اساس نیاز های تشخیص داده شده تنظیم و مدیریت نماید. هم چنین کولر گازی بوش این قابلیت را داراست که برنامه های مورد نیاز را در زمان و در شرایط لازم اجرا نمایید و به صورت اتوماتیک تغییر حالت دهد. پس می توان گفت کولر گازی بوش با قدرت تشخیص نیاز های محیط و مدیریت و اجرای اتومات برنامه ها و حالت های لازم است قادر است بهترین شرایط تهویه را برای شما ایجاد نمایید.

مصرف انرژی :

خرید و قیمت کولر گازی بوش 30000 از نمایندگی رسمی : از جمله عوامل موثر در خرید کولر گازی ، مصرف انرژی آن می باشد. چنانچه کولر گازی شما مصرف انرژی بالایی داشته باشد هر ماهه با صورت حساب های انرژی سرسام آوری رو برو خواهید شد که باید بابت پرداخت و تسویه آن ها هزینه زیادی را پرداخت نمایید که این می تواند در دراز مدت برای شما بسیار زیان آور باشد و موجب از دست رفتن بخش زیادی از سرمایه شما شود. یک کولر گازی خوب باید مصرف انرژی بسیار کم و به صرفه ای را داشته باشد و در مصرف انرژی صرفه جویی نماید. نکته قابل توجه این جاست که در حین خرید کولر گازی با دو نوع سیستم مختلف از کولر گازی رو برو خواهید شد که یکی از این سیستم ها به عنوان اینورتر دار و دیگری به عنوان فاقد اینورتر وجود دارد. کولر گازی اینورتر دارای علاوه بر برد فرمان دارای برد دیگری به نام برد اینورتر می باشد که قادر است دور موتور دستگاه را از دور ثابت ، تبدیل به دور متغیر نمایید و از این طریق باعث صرفه جویی در مصرف انرژی گردد.

کولر گازی بوش اینورتر با توجه به سیستم هوشمندی که دارد به محض تشخیص دمای محیط ، دور موتور خود را کاهش و یا افزایش می دهد تا از این طریق از خاموش و روشن شدن پیوسته ی دستگاه جلوگیری نموده و با پایین آوردن آمپر مصرفی برق ، موجب صرفه جویی و کاهش انرژی در دستگاه گردد. کولر گازی بوش اینورتر دارای 73 درصد کاهش مصرف انرژی می باشد که می تواند تاثیر بسیار چشمگیری در صورت حساب های ماهیانه شما داشته باشد. این کولر گازی در ردیف مصرف انرژی +++A قرار دارد که بهترین و به صرفه ترین ردیف مصرف انرژی می باشد.

قیمت :

خرید و قیمت کولر گازی بوش 30000 از نمایندگی رسمی : قیمت نیز یکی از نکاتی می باشد که برای هر خریداری در حین خرید مهم و حائز اهمیت می باشد. همه ما در تمامی خرید های خود به دنبال قیمت مناسب هستیم و همواره در تلاشیم که محصولی که برای خرید انتخاب می کنیم به علاوه ی مرغوبیتی که دارد از قیمت مناسبی نیز برخورد دار باشد. البته نباید این نکته را فراموش کرد که محصولات با کیفیت ارزش سرمایه گذاری را دارند و ما در این زمینه ضرری را متحول نمی شویم اما به هر حال قیمت یکی از نکاتی است که در حین خرید برای هر خریدار مهم می باشد.

دستگاهی که دارای کیفیت و امکانات بالایی باشد و از برند معتبر و قابل اعتمادی باشد منطقی است که دارای قیمت بالاتری نسبت به سایر کولر گازی ها باشد. اما راه هایی نیز وجود دارد که خریدی با قیمتی مناسب داشته باشیم.

کولر گازی بوش با این که دارای کیفیت ، امکانات و تکنولوژی پیشرفته ای می باشد دارای قیمتی مناسب و منطقی می باشد.

ضمانت نامه و پشتیبانی :

خرید و قیمت کولر گازی بوش 30000 از نمایندگی رسمی : یک محصول خوب و با کیفیت از شرکت مربوطه دارای ضمانت نامه معتبر و خدمات پشتیبانی می باشد که نشان دهنده ی مرغوبیت و اصالت آن محصول می باشد. شرکت ها و برند های متفرقه اغلب در گارانتی نمودن محصولات خود عاجز اند و این به دلیل سست ایمان بودن آن ها نسبت به محصولات خود می باشد.

چنانچه کولر گازی خریداری شده دارای ضمانت نامه و پشتیبانی نباشد در زمان استفاده موجب به وجود آمدن مشکلات متعددی برای خریدار می گردد که این مشکلات علاوه بر هزینه ساز بودن ، درد سر ساز و آزار دهنده و وقت گیر نیز هستند و موجب پشیمان شدن شما از خریدتان می گردند.

پس از این نکات می توان نتیجه گرفت که یکی از نکات مهم که در خرید کولر گازی مورد توجه خریداران قرار دارد توجه به ضمانت نامه و گارانتی آن دستگاه می باشد.

کولر گازی بوش دارای 5 سال ضمانت نامه و گارانتی معتبر از نمایندگی شرکت بوش در داخل ایران می باشد که تا 5 سال حاضر به تعویض دستگاه می باشد و از این طریق کیفیت کولر گازی خود را تضمین می نماید. تا کنون هیچ شرکتی اقدام به ضمانت تعویض 5 ساله محصولات خود ننموده است.

هم چنین کولر گازی بوش دارای 10 سال پشتیبانی و خدمات پس از فروش نیز می باشد که تا 10 سال خدمات دهی را برای خریدار مهیا می سازد. نمایندگان این شرکت دارای تخصص و تجربه ی کافی در زمینه ی نصب و تعمیرات سیستم های تهویه مطبوع بوش می باشند و به همین خاطر خدمات لازم را در طول 10 سال به طور دقیق و تخصصی برای شما انجام خواهند داد. و از این طریق شما از مراجعه به نصاب ها و تعمیر کاران متفرقه و غیر متخصص بی نیاز خواهید شد.

یکی از ظرفیت هایی که بیش ترین مطابقت را با متراژ منازل ایرانی دارد کولر گازی بوش 30000 می باشد که دارای فوق العاده ترین آمار فروش می باشد. کولر گازی بوش دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد که در زیر به طور مختصر به برخی از این ویژگی ها و مزایا اشاره خواهیم کرد.

ضمانت نامه کولر گازی بوش

مزایا ، امکانات و ویژگی های کولر گازی بوش :

1- دارای بیش ترین قدرت در هنگام کارکرد

2- دارای بیش ترین مقاومت

3- دارای بیش ترین دوام و طول عمر

4- دارای بدنه ی ضد زنگ و ضد ساییدگی

5- دارای کم ترین میزان صدا

6- دارای قوی ترین فن های خنک کننده موتور

7- دارای 73 درصد کاهش مصرف انرژی

8- مجهز به برد اینورتر

9- کاملا هوشمند و اتومات

10 – دارای حالت پر قدرت

11- دارای حالت خواب

12- قدرت پرتاب باد 4 جهته

13- مجهز به سیستم تصفیه هوای خانگی

14- قابل اتصال به گوشی هوشمند

15- امکان زمان بندی و برنامه ریزی

16- قابلیت کنترل دما و رطوبت

17- قابلیت تغییر اتوماتیک دور موتور برای ایجاد دمای مطلوب

18- قابلیت روشن شدن مجدد و خودکار

19 – دارای سیستم حفاظت ولتاژ

20- مجهز به سیست عیب یابی هوشمند

21- مجهز به سیستم اعلان

22- دارای 5 سال ضمانت نامه معتبر

23- دارای 10 سال خدمات پس از فروش

24- دارای شیک ترین طراحی

25- دارای ریموت کنترل هوشمند و قابلیت کنترل از راه دور

26- دارای نمایندگی تعویض و فروش قطعات

27- دارای سازگاری با محیط زیست و انسان ها

28- دارای جدید ترین تکنولوژی و فناوری در ساخت

29- دارای بیش ترین راندمان و کم ترین مصرف انرژی

30- دارای بسته بندی شیک و قابل قبول

ویژگی ها و امکانات مندرج در فوق تنها بخشی از محاسن کولر گازی بوش می باشد که به طور خلاصه به آن ها اشاره کردیم. همین محاسن باعث متمایز شدن کولر گازی بوش با دیگر کولر گازی ها شده است و این کولر گازی را به پرفروش ترین و پرطرفدار ترین کولر گازی در جهان تبدیل نموده است.

خرید و قیمت کولر گازی بوش 30000 از نمایندگی رسمی

خرید و قیمت کولر گازی بوش 30000 از نمایندگی رسمی

قیمت کولر گازی بوش :

خرید و قیمت کولر گازی بوش 30000 از نمایندگی رسمی : همان طور که در قسمت بالا نیز اشاره کردیم کولر گازی بوش با توجه به محاسن زیاد و کیفیت بالایی که دارد قیمتی قابل قبول دارد که ارزش خرید و سرمایه گذاری را دارد.اما اگر در انتخاب مرکز خرید و فروشگاه اشتباه نماییم ممکن است مجبور باشیم قیمت بیش تری را نسبت به قیمت اصلی خود کولر گازی بوش پرداخت نماییم و متحمل ضرر مادی گردیم. نکته ای که در این جا وجود دارد این است که کولر گازی بوش را باید از نمایندگی رسمی شرکت بوش در داخل ایران خریداری نمود و از خرید از مراکز متفرقه اجتناب نمود. شرکت هوای پاک نماینده ی رسمی شرکت بوش در داخل ایران می باشد که تمامی سیستم های تهویه مطبوع بوش را به صورت عمده از خود شرکت وارد ایران می نماید و در اختیار مشتریان و نمایندگان فروش قرار می دهد. پس در این وسط هیچ گونه واسطه ای وجود ندارد و اگر شما خرید خود را از شرکت هوای پاک که نمایندگی رسمی بوش می باشد انجام دهید می توانید کولر گازی بوش را با قیمت اصلی از خود نمایندگی خریداری نمایید و مجبور به پرداخت هزینه های اضافی برای واسطه ها نباشید.

قابل ذکر است که کولر گازی بوش دارای دو نوع اینورتر و فاقد اینورتر می باشد. کولر گازی بوش اینورتر دارای ساختار و سیستم پیچیده ای می باشد که قادر است تا 73 درصد در مصرف انرژی صرفه جویی نماید. کولر گازی بوش اینورتر نسبت به نوع فاقد اینورتر از قدرت و توان بیش تری برخورد دار است و فعالیت های خود را با راندمان بیش تری انجام می دهد ، هم چنین دارای صدای کم تری نیز می باشد. طول عمر سیستم های اینورتر بسیار بالاتر از سیستم های فاقد اینورتر می باشد به همین دلیل در هنگام خرید سیستم های اینورتر باید هزینه ی بیش تری را پرداخت نمایید.

قیمت اولیه ی کولر گازی بوش اینورتر بیش تر از قیمت اولیه ی کولر گازی فاقد اینورتر می باشد اما به دلیل کاهش مصرف انرژی که دارد ارزش خرید و پرداخت هزینه اولیه بیش تر را دارد. این گونه سیستم های هر ماهه 73 درصد از هزینه های برق مصرفی را کاهش خواهند داد و می توانند در طول چند ماه هزینه ی اولیه را برای شما جبران نمایند.

به طور کلی خرید کولر گازی بوش اینورتر بسیار منطقی تر و به صرفه تر از خرید کولر گازی بوش فاقد اینورتر می باشد.

قیمت کولر گازی بوش

خرید و قیمت کولر گازی بوش 30000 از نمایندگی رسمی

نمایندگی کولر گازی بوش :

خرید و قیمت کولر گازی بوش 30000 از نمایندگی رسمی : بهترین و مطمئن ترین روش برای خرید کولر گازی بوش ، خرید از نمایندگی رسمی بوش می باشد. شرکت هوای پاک نمایندگی رسمی و فعال شرکت بوش در داخل ایران می باشد که در همه ی شهر های ایران دارای نمایندگی فعال جهت خدمات دهی می باشد. شرکت هوای پاک وارد کننده ی مستقیم سیستم های تهویه مطبوع بوش می باشد که قادر است سیستم های اصلی را با ضمانت نامه معتبر و رسمی شرکت هوای پاک در اختیار خریداران قرار دهد. پس از خرید کولر گازی بوش از شرکت هوای پاک می توانید به وب سایت رسمی این شرکت مراجعه نموده و با پر کردن فرم مربوطه و وارد نمودن شماره سریال کارت گارانتی نسبت به فعال سازی کارت گارانتی و ثبت در خواست نصب اقدام نمایید. به محض ثبت درخواست شما نمایندگان شرکت هوای پاک در شهر مسکونی شما ، به آدرس درج شده در فرم مراجعه نموده و نسبت به نصب دستگاه کولر گازی شما اقدام می نمایند. نصب به صورت کاملا تخصصی توسط این نمایندگان انجام خواهد شد و دستگاه شما بدون هیج مشکلی راه اندازی شده و شروع به کار خواهد کرد. در صورت نیاز به تعمیر یا سرویس و چکاپ های لازم برای کولر گازی ، به محض درخواست شما نمایندگان شرکت هوای پاک به آدرس شما اعزام خواهند شد و خدمات لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد. در صورت نیاز به تعویض هر یک قطعات کولر گازی ، این قطعه توسط نمایندگی شرکت هوای پاک تامین خواهد شد و شما مشکلی از بابت تامین قطعات نخواهید داشت.

خرید و قیمت کولر گازی بوش 30000 از نمایندگی رسمی

خرید و قیمت کولر گازی بوش 30000 از نمایندگی رسمی

مزایای خرید کولر گازی بوش از نمایندگی رسمی بوش :

امروزه خرید کولر گازی بوش از فروشگاه ها و بازار متفرقه و غیر رسمی ، به دلیل وجود سیستم های تقلبی و افراد سودجو و فرصت طلب، اصلا پیشنهاد نمی گردد و قابل اطمینان نیست. زیرا ممکن است دستگاه های تقلبی را به جای دستگاه اصلی جای زده و به فروش برسانند. به همین دلیل عاقلانه ترین و منطقی ترین راه خرید از نمایندگی رسمی و معتبر خود شرکت بوش می باشد. به علاوه مطلب فوق ، خرید از نمایندگی رسمی مزایای دیگری نیز دارد که در زیر به آن ها اشاره خواهیم کرد:

1- پرداخت هزینه کم تر :

همان طور که قبلا نیز اشاره کردیم کولر گازی بوش در نمایندگی رسمی شرکت هوای پاک با قیمت اصلی خود نمایندگی به فروش خواهد رسید و هزینه های واسطه ها حذف خواهد گردید ، به همین دلیل برای خرید این کولر گازی مجبور به پرداخت هزینه ی بیش تر نیستید.

2- بهره مندی از دستگاه اصلی و با کیفیت :

در صورت خرید از نمایندگی رسمی این اطمینان خاطر را دارید که دستگاه اصل و با کیفیت در اختیار شما قرار داده شده است.

3- بهره مندی از 5 سال ضمانت نامه تعویض:

تمامی سیستم های تهویه مطبوع بوش شرکت هوای پاک دارای 5 سال ضمانت نامه تعویض بدون قید و شرط هستند.

4- بهره مندی از 10 سال خدمات پس از فروش :

ضمانت نامه شرکت هوای پاک شامل 10 سال خدمات پس از فروش می باشد که به مدت 10 سال تمامی این خدمات توسط نمایندگان شرکت هوای پاک در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت.

5 – نصب حرفه ای توسط کارشناسان شرکت :

با توجه به این که کولر گازی بوش دارای فناوری جدید و تکنولوژی های پیشرفته ای در ساخت می باشد ، نصب آن از عهده ی هر نصابی ساخته نیست و حتما باید توسط نمایندگان خبره و آموزش دیده ی نمایندگی رسمی بوش انجام گردد که البته شرکت هوای پاک این خدمات را در اختیار تمامی خریداران به صورت رایگان قرار خواهد داد.

نصب کولر گازی بوش

6- تعمیرات و چکاپ های لازم توسط کارشناسان شرکت:

تمامی تعمیرات مورد نیاز و سرویس ها و چکاپ های لازم در زمان معین و به صورت مرتب توسط کارشناسان شرکت هوای پاک انجام خواهد شد.

7- بهره مندی از قطعات لازم و عدم وجود مشکل تامین قطعات :

در برخی واقع و با گذر زمان ممکن است کولر گازی بوش شما به قطعه ای نیاز داشته باشد که تعویض گردد. مشخص است که پیدا کردن قطعات اصلی شرکت بوش کاری دشوار است. اما با خرید کولر گازی بوش از نمایندگی رسمی هوای پاک می توانید از بروز چنین مشکلی جلوگیری نمایید. شرکت هوای پاک قطعات اصلی و با کیفیت خود شرکت بوش را در صورت لزوم در اختیار شما قرار خواهد داد.

8- مشاوره رایگان در خصوص خرید دستگاه مورد نیاز:

شرکت هوای پاک برای کمک در انتخاب صحیح و خرید دستگاه مورد نیاز خریداران ، خدمات مشاوره ای رایگان را برای راهنمایی بیش تر قبل از خرید در اختیار خریداران قرار خواهد داد تا با علم و آگاهی بیش تر و مطابق با نیاز های فردی و مسکونی خود خرید و انتخابی درست داشته باشند.

خرید و قیمت کولر گازی بوش 30000 از نمایندگی رسمی

9- کارشناسی اولیه از محل توسط کارشناسان شرکت به صورت رایگان:

برخی از سیستم های تهویه مطبوع بوش نیاز به بازدید و کارشناسی اولیه از محیط دارند که باید توسط کارشناس انجام گردد. درچنین مواردی شرکت هوای پاک کارشناسان متخصص خود را به آدرس اعلام شده توسط خریدار اعزام خواهد کرد و این کارشناسی به صورت کاملا رایگان انجام خواهد گرفت

3 1 vote
رأی دهی به مقاله
برچسب ها : ، ، ، ، ،

نظرات کاربران

اشتراک
اطلاع از
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
پارس بوش

چند خط درباره پارس بوش

پارس بوش نام مجموعه ای فعال در زمینه فروش لوازم خانگی بوش می باشد که برا یمدت 10 سال فعالیت تخصصی در زمینه واردات و تامین لوازم خانگی بوش در تمامی دسته بندی ها مانند سیستم های تهویه مطبوع از جمله کولر گازی و داکت اسپلیت ، لوازم خانگی بزرگ مانند لباسشویی و ظرفشویی ، یخچال و تمامی لوازم آشپزخانه ، توانسته است نقش پر رنگی در زمینه فروش لوازم خانگی بوش در کشور عزیزمان ایران داشته باشد .

لازم به ذکر است تمامی محصولات پارس بوش دارای 5 سال ضمانت تعویض بدون قید و شرط و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد و نصب و راه اندازی نیز توسط نماینده مجموعه در تمام شهر های ایران انجام خواهد گرفت . کولر گازی بوش که طی چند سال گذشته در بازار ایران بسیار پیشرفت داشته است . تنها دلیل این پیشرفت عملکرد بسیار عالی آن می باشد که نشان از تکنولوژی های برتر شرکت بوش را دارد . کمپانی بوش با ساخت سیستم های تهویه مطبوع جدید مانند داکت اسپلیت ، در بازار جهانی نیز توانسته است به عنوان برند شماره یک تولید سیستم های تهویه مطبوع کم مصرف شناخته شود .

گواهی امنیتی کومودو
درگاه پرداخت ملت

تمامی كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه ( نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت و نماد ساماندهی پایگاه های اینترنتی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ) می باشند و فعاليت های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

0
Would love your thoughts, please comment.x