خرید کولر گازی بوش

5/5 - (1 امتیاز)

خرید کولر گازی بوش : هر خانواده با رسیدن فصل تابستان یکی از دغدغه هایی که با آن مواجه می گردد تهیه سیستم تهویه مطبوع مناسب برای منزل محل سکونت می باشد.

و این دغدغه از آنجایی شروع میشود که برای انتخاب بهترین نوع سیستم تهویه مطبوع متناسب با نیاز و منزل فرد باید تصمیم گیری شود.

برای چنین تصمیم گیری فرد باید اطلاعات کافی و مفید برای انتخاب درست سیستم تهویه مطبوع مورد نیاز خود را داشته باشد.

ما در این مقاله اطلاعات کافی در خصوص ویژگی ها ، مزایا ، معایب ، امکانات کاربرد ها و …… کولر گازی در اختیار شما قرار میدهیم تا بتوانید بهترین تصمیم را برای خرید کولر گازی مورد نیاز خود بگیرید.

خرید کولر گازی بوش

کولر گازی بوش از یک نگاه:

کولر گازی بوش یکی از رایج ترین سیستم های تهویه مطبوع به کار میرود که هم برای تولید سرمایش و هم برای تولید گرمایش می توان از آن در منازل مسکونی ، تجاری ، اداری و ….. استفاده نمود.

هر کولر گازی از دو بخش تشکیل می شود که به همین خاطر به آن اسپلیت دو تیکه هم گفته می شود.

کولر گازی بوش شامل پنل داخلی و کمپرسور خارجی می باشد.

پنل داخلی بر روی یکی از دیوار های داخل منزل نصب می گردد و وظیفه ی هدایت هوای تازه به داخل منزل و خروج هوای کهنه به بیرون از منزل را بر عهده دارد.

کمپرسور نیز وظیفه ی فعالیت های لازم در خصوص تامین هوای تازه و تولید هوای سرد و گرم و همچنین تصفیه و فیلتر هوا را بر عهده دارد که جزء اصلی هر کولر گازی به شمار میرود. کمپرسور روی یکی از دیوار های خارجی و از طریق پایه های مخصوص نصب می گردد و از طریق لوله های مسی به پنل داخلی متصل می گردد.

خرید کولر گازی بوش

خرید کولر گازی بوش

چرا کولر گازی بوش را برای خرید انتخاب کنیم:

کولر گازی بوش علاوه بر کیفت بسیار بالایی که دارد دارای تکنولوژی و فناوری منحصر بفردی می باشد که کار را برای کاربر راحت و لذت بخش نموده است.

در زیر به معرفی برخی از این امکانات می پردازیم:

1-کولر گازی بوش اگر از نوع اینورتر دارد باشد به میزان 73% برق مصرفی را کاهش داده و باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می گردد.

به این نوع دستگاه ها سیستم های دور متغیر گفته می شود که در واقع به این معنی است که موتور این دستگاه به صورت دور متغیر در حال فعالیت می باشد. به این صورت که در زمانی که محیط به درجه دمای مطلوب برسید دور موتور کاهش می یابد تا از مصرف بیهوده انرژی جلوگیری شود و به محض اینکه دمای محیط از حد مطلوب خارج گردد دوباره دور موتور را افزایش میدهد تا بتواند محیط را به دمای دلخواه برساند. در این نوع از سیستم ها به دلیل اینکه از خاموش و روشن شدن شدن مداوم دستگاه جلوگیری می گردد هم به ولتاژ کمتری از برق نیاز است و هم عمر بیشتری نیز خواهند داشت. زیرا روشن و خاموش شدن دستگاه به طور متناوب و پیوسته می تواند باعث خرابی و کوتاه شدن عمر قطعات گردد.

2- مجهز به تایمر هفتگی می باشد که طبق این برنامه می توان زمان شروع به کار حالت سرمایش و گرمایش کولر گازی را برای زمان دلخواهی از هفته تعیین نمود.

با استفاده از این قابلیت حتی در زمانی که کاربر در منزل حضور نداشته باشد می توان دستگاه را طوری تنظیم نمود که قبل از رسیدن فرد به منزل شروع به کار کرده و درجه دمای منزل را به حد مطلوب برساند.

3- کولر گازی بوش دارای حالت سرمایش و گرمایش اتوماتیک می باشد که بدون نیاز به فرمان کاربر طبق تشخیصی که خود سیستم دارد حالت سرمایش و گرمایش مورد نیاز را ایجاد میکند.

4- این دستگاه دارای ریموت کنترل فوق العاده هوشمند و کاربردی می باشد که به راحتی می توان از آن استفاده نمود.

5- این نوع دستگاه دارای فیلترهای تصفیه می باشد که با وجود این فیلتر ها هوای تازه و عاری از هرگونه باکتری ،میکروب ، گرد و غبار ، ذرات ریز پشم و کرک حیوانات خانگی را به داخل منزل هدایت می نماید. هم چنین این فیلتر ها قابلیت از بین بردن بوی بوی بد موجود در هوا را نیز دارند.

6- طراحی بسیار شیک و زیبای پنل داخلی کولر گازی بوش که زیبایی خاصی را به منزل می بخشد و متناسب هر نوع سلیقه می باشد.

7- اسپلیت بوش دارای قوی ترین و سریع ترین حالت سرمایش و گرمایش می باشد که به محض روشن کردن دستگاه در کمترین زمان ممکن دما را به حد مطلوب می رساند.

8- کولر گازی بوش اینورتر فوق العاده کم صدا یا بهتر است بگوییم بیصدا می باشد که این ویژگی برای کسانی که آپارتمان نشین هستند و میزان صدای سیستم تهویه مطبوعی که از آن استفاده میکنند برایشان بسیار حائز اهمیت است از جمله ویژگی های مدنظرشان می باشند.

9- دارای حالت خواب در هنگام شب می باشد که توسط این قابلیت دستگاه درجه دما را 4 درجه بالاتر از درجه دمای فعلی خود می برد تا تعادل دمای محیط با بدن فرد در حال خواب حفظ شود.

10- در کولر گازی بوش اینورتر ازمبرد R410 استفاده می گردد که هیچ ضرری برای سلامتی و پوست انسان ، حیوانات خانگی و گیاهان ندارد و در حال حاضر بهترین و سازگار ترین نوع مبرد موجود در جهان به شمار می رود.

11- دارای کمپرسور اسکرال که قوی ترین و بهترین نوع کمپرسور در ساخت کولر گازی می باشد. این کمرپسور ساخت شرکت کوپند می باشد که طبق طراحی منحصربفردی ساخته شده است و پیشرفته ترین تکنولوژی را در ساخت این نوع کمپرسور به کار برده است.

12- رادیاتور طلایی که در ساخت اسپلیت بوش از آن استفاده شده است تبادل گرمایی بالایی دارد و باعث افزایش راندمان دستگاه و کاهش مصرف انرژی و جلوگیری از ساییدگی و زنگ زدگی می گردد.

این نوع رادیاتور با کیفیت ترین نوع رادیاتور به شمار میرود.

13- مجهز به سیستم عیب یابی که هرگونه عیب بوجود آمده در دستگاه را شناسایی کرده و از طریق مانیتور به کاربر اعلام می نماید تا قبل از اینکه تبدیل به عیب اساسی گردد رفع شود.

خرید کولر گازی بوش

برای خرید کولر گازی بوش با انواع آن آشنا شوید:

کولر گازی بوش از لحاظ نیروی موتور به دو نوع اینورتر و غیر اینورتر تقسیم می شود و حالا این سوال پیش می آید که کدام نوع از این دو رو برای خرید برگزینیم. پس به بررسی هر دو می پردازیم:

همانطور که در بالا هم توضیح دادیم واژه ی اینورتر به نوعی از کولر گازی اطلاق می گردد که فعالیت موتور در آن بصورت متغیر می باشد و از طریق کم و زیاد کردن دور موتور در زمان لازم و همچنین با جلوگیری از خاموش و روشن شدن پیوسته دستگاه باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می گردد.

و اما کولر گازی فاقد اینورتر به نوعی از کولر گازی اطلاق می گردد که فعالیت موتور در آن بصورت ثابت می باشد و توانایی کم و زیاد نمودن سرعت موتور را ندارد پس از طریق روشن و خاموش شدن پیوسته دستگاه دمای مطلوب را ایجاد میکند. در این نوع کولر گازی به دلیل خاموش و روشن شدن پیوسته دستگاه آمپر زیادی از برق مصرف می گردد و همین موضوع باعث قرار گرفتن این نوع کولر گازی جزو سیستم های پرمصرف گردیده است.

البته فناوری اینورتر نیز خود دارای مزایا و معایبی می باشد که شما را با این موارد آشنا می کنیم.

کولر گازی اینورتر بوش

مزایا خرید کولر گازی بوش اینورتر:

1- کولر گازی نوع اینورتردار قادر به کاهش مصرف انرژی تا 73% می باشد

2- قدرت سرمایش و گرمایش نوع اینورتردار بسیار زیاد تر از نوع فاقد اینورتر می باشد و در کوتاه ترین زمان ممکن دمای محیط را حد مطلوب می رساند.

3- کولر گازی بوش اینورتر نسبت به نوع فاقد اینورتر دارای میزان صدای بسیار کمتری می باشد طوری که به سختی می توان متوجه صدای آن شد.

4- با توجه به اینکه در نوع اینورتر از خاموش و روشن شدن پیوسته دستگاه جلوگیری می شود باعث افزایش عمر قطعات و در نتیجه افزایش عمر دستگاه می گردد.

معایب خرید کولر گازی بوش اینورتر:

1- کولر گازی اینورتر نسبت به نوع فاقد اینورتر نیاز به هزینه اولیه و هزینه نصب بیشتری دارد که با توجه به اینکه این نوع کولر گازی در مصرف برق صرفه جویی میکند در دراز مدت و با گذشت زمان می توان این هزینه های اولیه را جبران نمود.

2- قطعات کولر گازی اینورتر به سختی در بازار یافت می گردد که اگر از نمایندگی رسمی پارس نسبت به خرید دستگاه کولر گازی اقدام گردد باتوجه به اینکه دستگاه دارای گارانتی و پشتیبانی می باشد، دیگر مشکل تامین قطعات وجود نخواهد داشت و از طریق خود نمایندگی می توان نسبت به درخواست قطعات مورد نیاز افدام نمود.

3- باتوجه به اینکه از تکنولوژی پیچیده ای که در ساخت کولر گازی بوش اینورتر به کار رفته است تعمیرات این دستگاه کار هر کسی نیست و حتما باید توسط نمایندگان خود شرکت پارس بوش و افرادی که دارای تخصص در این زمینه می باشند انجام گردد.

در غیر اینصورت افراد غیر متخصص می تواند ضررهای جبران ناپذیری به سلامت دستگاه وارد نمایند.

کولر گازی بوش اینورتر

قیمت کولر گازی بوش :

کولر گازی بوش نسبت به سایر سیستم های تهویه مطبوع دیگر از جمله داکت اسپلیت ها، از قیمت مناسب تری برخوردار است و با توجه به اینکه نمایندگی پارس بوش وارد کننده و توزیع کننده اصلی سیستم های تهویه مطبوع بوش در ایران می باشد می توان با خرید کولر گازی بوش از نمایندگی پارس بوش ، دستگاه را با قیمت اصلی خریداری نمود و هزینه های اضافی را که به وسیله ی واسطه ها و افراد سودجو به قیمت دستگاه اضافه می گردد حذف نمود.

البته لازم به ذکر است که قیمت کولر گازی بوش اینورتر نسبت به نوع فاقد اینورتر بالاتر می باشد که همانطور که در بالا هم به این موضوع اشاره کردیم با توجه به کاهش مصرف انرژی که سیستم اینورتر دارد با گذشت زمان و در دراز مدت این هزینه اولیه را جبران می نماید.

قیمت کولر گازی بوش

خرید کولر گازی بوش اصل:

با توجه به ازیاد کالاهای تقلبی در بازاراز جمله کولر گازی های تقلبی، پیشنهاد می گردد کولر گازی بوش اصل را فقط از نمایندگی رسمی پارس بوش خریداری نمایید ، خرید ناآگاهانه از فروشگاه های متفرقه می تواند منجر به به باد رفتن پول شما خریدار گرامی شود.

شرکت پارس بوش به منظور سهولت در خرید برای مشتریان در مقالات بعدی خود نحوه تشخیص کولر گازی اصلی و تقلبی را به شما آموزش خواهد داد.

کولر گازی اصلی بوش

ضمانت نامه کولر گازی بوش اینورتر:

کولر گازی بوش با توجه به فناوری خاصی که در ساخت آن به کار برده شده است حتما باید دارای ضمانت نامه معتبر باشد که خریدار برای سرویس ها و تعمیرات لازم و همچنین تامین قطعات با مشکل مواجه نگردد.

نمایندگی رسمی پارس بوش با توجه به ایمانی که به محصولات خود دارد ، در کنار تمام محصولات خود 5 سال ضمانت نامه تعویض بدون قید و شرط را ارائه میدهد.

ضمانت نامه شرکت پارس بوش شامل :

 • مشاوره و کارشناسی از محل بصورت رایگان توسط نمایندگان شرکت پارس بوش
 • 5 سال ضمانت نامه تعویض کالا بدون هیچ قید و شرطی
 • 120 ماه خدمات پس از فروش که شامل تامین قطعات دستگاه می باشد
 • 36 ماه ضمانت نامه طلایی که شامل سرویس و نگهداری دستگاه می باشد
 • نصب و راه اندازی اولیه دستگاه بصورت رایگان توسط نمایندگان متخصص شرکت پارس بوش
پارس بوش

خرید کولر گازی بوش از شرکت پارس بوش :

شرکت پارس بوش تنها نماینده رسمی شرکت بوش در ایران و وارد کننده و توزیع کننده سیستم های تهویه مطبوع می باشد.

این شرکت دارای بیش از 850 نمایندگی فعال در تمام شهرهای ایران می باشد که آماده خدمات رسانی به مشتریان گرامی می باشند.

شماره تماس های دفتر مرکزی شرکت پارس بوش در تهران:

02128427725 *** 02128428699

شماره تماس مستقیم با کارشناسان شرکت پارس بوش:

09128759205

نمایندگی پارس بوش

نحوه خرید کولر گازی بوش از شرکت پارس بوش

 • تماس با کارشناسان فروش شرکت پارس بوش و دریافت مشاوره های لازم در خصوص انتخاب سیستم تهویه مطبوع مورد نیاز خود
 • کارشناسی و بازدید از محل توسط متخصصان شرکت پارس بوش
 • ثبت سفارش در شرکت پارس بوش که به حالت خرید آنلاین از سایت و یا پرداخت درب منزل امکان پذیر است.
 • بعد از ثبت سفارش و طی مدت زمان ارسال دستگاه به دست خریدار خواهد رسید.
 • بعد از تحویل کالا تماس با نمایندگی فعال شرکت پارس بوش مربوط به شهر محل سکونت خریدار ، که نمایندگان این شرکت در اسرع وقت به آدرس خریدار مراجعه کرده و دستگاه را بصورت رایگان و بصورت حرفه ای نصب و راه اندازی میکنند.
 • ضمانت نامه دستگاه به محض نصب فعال می گردد و از زمان نصب با فاصله 5 سال شامل گارانتی و خدمات شرکت پارس بوش می گردد.

نکته: لازم به ذکر است بعد از اتمام مدت زمان ضمانت نامه نیز شرکت پارس بوش اقدام به تامین قطعات و خدمات رسانی به خریداران گرامی می نماید، با این تفاوت که بعد از پایان 5 سال مدت ضمانت نامه دیگر این موارد بصورت رایگان نخواهد بود.

خدمات پارس بوش
0 0 votes
رأی دهی به مقاله
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ،

نظرات کاربران

اشتراک
اطلاع از
guest

3 نظرات
قدیمی ترین ها
جدیدترین ها بیشترین رأی
Inline Feedbacks
View all comments
مهراب
مهراب
4 سال ها گذشته

سلام ببخشید شرایط ضمانت نامه شرکت پارس بوش به چه صورته آیا دارای شرایط خاصیه؟

مدیریت
مدیریت
4 سال ها گذشته
Reply to  مهراب

سلام و درود
5 سال ضمانت تعویض و 10 سال خدمات
نصب رایگان در سراسر ایران

نیما
نیما
4 سال ها گذشته

سلام خسته نباشید ببخشید کارت ضمانت نامه ها دارای چه مدت زمانی هستند؟

پارس بوش

چند خط درباره پارس بوش

پارس بوش نام مجموعه ای فعال در زمینه فروش لوازم خانگی بوش می باشد که برا یمدت 10 سال فعالیت تخصصی در زمینه واردات و تامین لوازم خانگی بوش در تمامی دسته بندی ها مانند سیستم های تهویه مطبوع از جمله کولر گازی و داکت اسپلیت ، لوازم خانگی بزرگ مانند لباسشویی و ظرفشویی ، یخچال و تمامی لوازم آشپزخانه ، توانسته است نقش پر رنگی در زمینه فروش لوازم خانگی بوش در کشور عزیزمان ایران داشته باشد .

لازم به ذکر است تمامی محصولات پارس بوش دارای 5 سال ضمانت تعویض بدون قید و شرط و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد و نصب و راه اندازی نیز توسط نماینده مجموعه در تمام شهر های ایران انجام خواهد گرفت . کولر گازی بوش که طی چند سال گذشته در بازار ایران بسیار پیشرفت داشته است . تنها دلیل این پیشرفت عملکرد بسیار عالی آن می باشد که نشان از تکنولوژی های برتر شرکت بوش را دارد . کمپانی بوش با ساخت سیستم های تهویه مطبوع جدید مانند داکت اسپلیت ، در بازار جهانی نیز توانسته است به عنوان برند شماره یک تولید سیستم های تهویه مطبوع کم مصرف شناخته شود .

گواهی امنیتی کومودو
درگاه پرداخت ملت

تمامی كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه ( نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت و نماد ساماندهی پایگاه های اینترنتی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ) می باشند و فعاليت های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x