کولر گازی ایستاده بوش 24000 تک فاز

5/5 - (1 امتیاز)

کولر گازی ایستاده بوش 24000 تک فاز : برخی از مردم دارای خانه هایی با متراژ نسبتا بالا هستند و برای تهویه و خنک سازی منزل خود قصد استفاده از کولر گازی بوش را دارند ، کولر گازی های دیواری برای محدوده های تعیین شده از متراژ قابل استفاده هستند و چنانچه متراژ منزل مسکونی از حد تعیین شده بالاتر باشد کولر گازی ایستاده قادر به جوابگویی آن متراژ نخواهد بود. به همین منظور شرکت بوش اقدام به طراحی و تولید کولر گازی های ایستاده تک فاز متناسب به منازل مسکونی با متراژ بالا نموده است. کولر گازی ایستاده بوش دارای قدرت فوق العاده بالاتری نسبت به کولر گازی های دیواری می باشد ، این کولر گازی ها به دلیل ظاهر بزرگ تری که دارند از اجزای بزرگ تری نیز تشکیل شده اند به همین دلیل دارای قدرت زیادی برای تهویه و خنک سازی می باشند.

کولر گازی ایستاده بوش 24000 تک فاز یکی از انواع کولر گازی های ایستاده بوش تک فاز می باشد که برای منازل مسکونی و مکان هایی که به برق سه فاز مجهز نیستند مورد استفاده و کاربرد قرار می گیرد. تک فاز بودن کولر گازی ایستاده بوش 24000 نشان از سازگاری آن با تمامی منازل مسکونی را دارد از آن جایی که برق شهری و مورد استفاده ی منازل مسکونی به صورت تک فاز می باشد لذا تک فاز بودن این کولر گازی باعث شده به راحتی بتوان از آن در منازل مسکونی شهری استفاده نمود.

در انواع مختلف کولر گازی از کمپرسور های مختلفی استفاده می گردد که تاثیر بسیار زیادی در کیفیت کولر گازی دارد، کمپرسور مهم ترین و اساسی ترین جزء هر دستگاه می باشد و یکی از نکاتی است که در هنگام خرید کولر گازی حتما باید به آن توجه نمود تا بتوان بهترین و با کیفیت ترین دستگاه را انتخاب کرد.

کولر گازی ایستاده بوش 24000 تک فاز

انواع مختلف کمپرسور در کولر گازی :

کمپرسور پیستونی :

این نوع کمپرسور همان طور که از نام آن پیداست مجهز به یک پیستون می باشد که برای فشرده سازی مبرد از آن استفاده می گردد. این نوع کمپرسور ها نسبتا قوی هستند و هم چنین در هنگام فعالیت منجر به تولید سروصدای زیادی می شوند. به این نوع کمپرسور ، کمپرسور رفت و برگشتی نیز گفته می شود.

کمپرسور روتاری :

فعالیت کمپرسور روتاری از طریق جا به جایی مکانیزم و و به حالت چرخشی می باشد. از کمپرسور روتاری در شرایطی که حجم فشار هوا بالا باشد استفاده می گردد . این نوع کمپرسور نسبت به کمپرسور های پیستونی از سروصدای کم تری برخورد دار است و از لحاظ مصرف انرژی بسیار موثر تر و مقرون به صرفه تر یم باشد.

کمپرسور اسکرال :

کمپرسور از دو قعطه ی مارپیچی متشکل شده است که حرکتی کاملا مخالف یک دیگر دارند، یکی از این قطعه ها متحرک و دیگری ثابت می باشد و از همین طریق باعث فشرده شدن مبرد می شوند. این نوع کمپرسور از لحاظ مصرف انرژی و تولید داده بسیار بهینه می باشد و صدای نسبتا کمی نیز دارد.

بهترین نوع کمپرسور کولر گازی :

کمپرسور اسکرال با توجه به نوع کارکرد و فعالیت تخصصی و هم چنین مصرف بسیار بهینه ای که دارد بهترین نوع کمپرسور در کولر گازی محسوب می گردد که البته با توجه به کیفیت بسیار بالایی که دارد از قیمت بیش تری نیز برخورد دار است به همین دلیل شرکت های معدودی از این نوع کمپرسور استفاده می نمایند.

شرکت بوش از مشهور ترین شرکت های جهانی می باشد که اقدام به تولید و عرضه ی محصولات با کیفیت می نماید. ابن شرکت در ساخت کولر گازی ایستاده بوش 24000 تک فاز از کمپرسور اسکرال استفاده نموده است و به همین دلیل می توان گفت که کولر گازی بوش 24000 به دلیل نوع کمپرسوری که دارد فوق العاده قوی و مقاوم و با کیفیت می باشد.

کمپرسور کولر گازی بوش

مصرف انرژی کولر گازی ایستاده بوش 24000:

کولر گازی ایستاده بوش 24000 با توجه به قدرت فوق العاده بالا و هم چنین اجزا کمپرسور نسبتا بزرگی که دارد از مصرف انرژی بسیار پایینی برخورد دار است. کمپرسوراین کولر گازی طوری می باشد که قادر است در هنگام فعالیت کم ترین میزان انرژی را مصرف نماید در کولر گازی ایستاده بوش 24000 تمامی نیروی برقی که توسط دستگاه مصرف می گردد تبدیل به انرژی سرمایشی می گردد پس می توان گفت هیچ گونه اتلافی در مصرف انرژی این دستگاه صورت نخواهد گرفت. به دلیل کاهش مصرف انرژی که این دستگاه دارد استفاده از آن بسیار اقصادی و مقرون به صرفه می باشد.

خنک سازی سریع کولر گازی ایستاده بوش 24000 تک فاز :

کولر گازی ایستاده بوش 24000 تک فاز از قدرت فوق العاده بالایی بر خورد دار است و به دلیل این که دارای پنل داخلی ایستاده می باشد به بهترین نحو می تواند هوایی خنک را در سراسر منزل ایجاد نماید. پنل های ایستاده به راحتی می توانند جریان هوای خنک را به داخل منزل منتقل نماید و با توجه به ارتفاع و پره های متحرکی که دارند هوا را به نحوی پرتاب و هدایت نمایند که در سریع ترین زمان موجبات خنک سازی منزل را فراهم کنند. این نوع کولر گازی دارای اجزایی با ابعاد بزرگ تر و فوق العاده قدرت مند می باشد که نقش بسیار مهمی در توان کولر گازی و خنک سازی سریع منزل شما خواهند داشت. هم چنین کولر گازی ایستاده بوش 24000 تک فاز دارای قابلیتی به نام حالت توربو و یا حالت پر قدرت می باشد که با فعال نمودن این گزینه دستگاه کولر گازی ایستاده شما با دور موتوری فراتر از حالت عادی خود فعالیت می نماید و به بیش ترین دور موتور افزایش می یابد و از همین طریق در کوتاه ترین زمان قادر به خنک سازی منزل شما خواهد بود. این قابلیت در زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که شما نیاز به خنک سازی سریع منزل خود دارید و خواهید که در مدت زمانی بسیار کم و در طی چند دقیقه دمای مطلوب و مورد نیاز خود را در محیط حاکم نمایید ، با فعال کردن این گزینه به راحتی می توانید به خواسته ی خود برسید و نتیجه ای بسیار مطلوب بگیرید.

برچسب انرژی کولر گازی ایستاده بوش 24000 :

کولر گازی ایستاده بوش 24000 از کم مصرف ترین کولر گازی های ایستاده می باشد که در رده ی مصرف انرژی A قرار دارد . رده ی مصرف انرژی A بهترین و کار آمد ترین رده ی انرژی می باشد که هر چه رده ی انرژی دستگاه به رده ی A نزدیک باشد کم مصرف تر نسبتا به رده ی قبلی خود محسوب می گردد و هر چه که از رده ی A فاصله ی بیش تری بگیرد به ردیف محصولات پر مصرف نزدیک تر می شود. شرکت بوش کولر گازی ایستاده بوش را طوری طراحی نموده است که کم ترین میزان انرژی را مصرف نماید و هم چنین کمپرسور به کار برده شده در ساخت این نوع کولر گازی که کمپرسور اسکرال می باشد نیز خود کمپرسوری فوق العاده کم مصرف می باشد . این نوع کولر گازی ایستاده بوش تمامی انرژی مصرفی خود را صرف تولید انرژی سرمایشی و گرمایشی مورد نیاز برای منزل می نماید.

سیستم یخ زدایی و رطوبت زدایی کولر گازی ایستاده بوش 24000:

این کولر گازی ایستاده مجهز به سیستم های یخ زدایی و رطوبت زدایی می باشد که نشان از طراحی مدرن و هوشمندانه ی این دستگاه و هم چنین میزان مقاومت و کیفیت بالای این محصول دارد. همان طور که می دانیم قسمت بیرونی یا همان کندانسور کولر گازی بوش ایستاده در خارج از ساختمان و بر روی دیوار خارجی نصب می گردد و در معرض تابش نور مستقیم خورشید ، بارش برف و باران و سردی بیش از حد هوا قرار می گیرد که همگی این موراد می توانند برای کندانسور کولر گازی مضر و حادثه ساز باشند موجبات کاهش عمر آن را فراهم سازند، کولر گازی ایستاده بوش 24000 تک فاز با داشتن سیستم یخ زدایی و رطوبت زدایی از تمامی این عوامل بیرونی کاملا در امان می باشد و متحول هیچ گونه تغییر و آسیبی نمی گردد . بدنه ی این دستگاه متحول هیچ گونه زنگ زدی ، ساییدگی و خوردگی در اثر عوامل بیرونی نمی گردد و از این لحاظ بسیار مقاوم بوده و دارای طول عمری بالا می باشد.

سیستم عیب یابی خودکار کولر گازی ایستاده بوش 24000 :

کولر گازی ایستاده بوش 24000 دارای قابلیتی به نام سیسم عیب یابی می باشد که کاملا هوشمندانه طراحی و در کولر گازی کارگذاری شده است. کولر گازی ایستاده بوش قادر است هر گونه عیب و مشکل به وجود آمده در دستگاه را سریعا تشخیص و شناسایی نماید. پنل داخلی این نوع کولر گازی دارای صفحه نمایش دیجیتالی می باشد که تمامی اعلان ها و دیگر موارد لازم بر روی این صفحه نمایش دیجیتال نمایش داده می شود. به محض به وجود آمدن و مشکل و هر گونه ایرادی در دستگاه ، سیستم عیب یابی دستگاه آن را تشخیص داده و بر روی این صفحه نمایش در معرض دید کاربر قرار می دهد. در قانون کولر گازی ایستاده هر ایراد و مشکل با کد مخصوصی نمایش داده می شود که از طریق این شماره کد می توان به عیب به وجود آمده در دستگاه دسترسی پیدا کرد. بعضی از عیب های به وجود آمده بسیار ساده هستند و بر اثر عوامل داخلی یا بیرونی ایجاد می گردند که کاربر با رعایت موارد ایمنی خود می تواند به راحتی آن ها را برظرف نماید، اما برخی دیگر از عیب ها و مشکلات به وجود آمده در سیستم وجود دارند که عیب هایی اساسی محسوب می گردند و برای رفع آن ها حتما باید کارشناسان مخصوص شرکت هوای پاک تماس حاصل نمایید تا بتوانند به روشی حرفه ای و تخصصی در صدد رفع مشکل دستگاه شما برآیند.

مناطق متناسب با کولر گازی ایستاده بوش 24000 تک فاز :

با توجه به این که کولر گازی ایستاده بوش 24000 تک فاز دارای اجزای قدرت مند و توان فوق العاده بالایی می باشد لذا می توان حتی در شرایط آب و هوایی بسیار گرم و خشک و حاره ای ، و شرجی نیز مورد استفاده قرار گیرد ، قدرت تحمل کمپرسور این نوع کولر گازی به اندازه ای بالاست که تحمل گرمای بیش از حد شدید و دمای مرطوب را دارد و بدون این که متوحل کم ترین میزان فشاری گردد قادر به خنک سازی سریع و مطلوب منزل مسکونی شما می باشد ، لذا می توان گفت برای مناطق جغرافیایی و شرایط آب و هوایی بسیار گرم و مرطوب بهتر است که برای خنک سازی منزل از کولر گازی ایستاده بوش که قدرت و توان فوق العاده بالایی دارد استفاده نمود . در ضمن با توجه به این که این نوع کولر گازی دارای سیستم رطوبت زدایی می باشد لذا قادر است در مناطقی که دارای آب و هوای مرطوب هستند رطوبت هوا را قبل از ورود به داخل منزل از بین ببرد و جریان هوایی پاک و بدون رطوبت را به داخل منزل هدایت نماید.

حالت گرمایش کولر گازی ایستاده بوش 24000 :

برخی از کولر گازی ایستاده تنها مجهز به حالت سرمایش هستند و فقط در فصل گرما می توان از آن ها استفاده نمود اما کولر گازی ایستاده بوش 24000 علاوه بر حالت سرمایش مجهز به حالت گرمایش نیز می باشد و در تمامی فصول سال ، چه فصل سرما و چه فصل گرما ، می توان از آن استفاده کرد. همان طور که کولر گازی ایستاده بوش برای خنک سازی دارای قدرت بسیار بالایی می باشد ، برای گرمایش نیز به همان اندازه قوی و پر توان می باشد و بدون این که مجبور باشید از وسایل گرمایشی دیگر برای گرمایش منزل خود استفاده نمایید ، کولر گازی ایستاده بوش به راحتی این کار را برای شما انجام خواهد داد. حالت گرمایش این کولر گازی ایستاده به اندازه ای پر قدرت می باشد که قادر است در سریع ترین زمان جریان هوایی گرم و یک دست را در منزل مسکونی شما ایجاد نماید. از این ظریق شما هم در مصرف هزینه های انرژی مصرفی خود تا حد زیادی صرفه جویی نموده اید و هم از دردسرهای وسایل گرمایشی دیگر در امان هستید.

کولر گازی ایستاده بوش 24000 تک فاز

تفاوت کولر گازی ایستاده بوش با کولر گازی دیواری، کدام یک بهتر است؟

کولر گازی ایستاده و کولر گازی دیواری هر یک انواع مختلفی از کولر گازی هستند که هر کدام بر حسب نیاز و در مکان و شرایط متناسب با خود مورد استفاده قرار می گیرند ، اما به هر حال لازم است تفاوت های این دو نوع سیستم تهویه مطبوع در اختیار خریداران قرار گیرد تا با خیال آسوده تری اقدام به خرید نمایند.

1- کولر گازی ایستاده و دیواری هر دو از دو قسمت بیرونی و داخلی تشکیل شده است که قسمت بیرونی شامل کندانسور و قسمت داخلی شامل پنل داخلی می گردد اما از لحاظ اندازه این قسمت ها بسیار با یکدیگر متفاوت هستند. در کولر گازی ایستاده از اجزای بسیار بزرگ تری برای ساخت استفاده شده است و به همین جهت از لحاظ ابعاد و وزن بسیار بزرگ تر و سنگین تر از نوع دیواری می باشد تا بتوان این اجزای بزرگ را در بدنه ی آن جای داد. به همین دلیل کولر گازی ایستاده دارای قدرت بسیار بالاتری نسبت به نوع دیواری می باشد . هم چنین به جهت بزرگ بودن ابعاد و وزن سنگین کولر گازی ایستاده بوش قابل نصب و تحمل بر روی دیوار نمی باشد به همین دلیل پنل داخلی این دستگاه به صورت ایستاده و زمینی طراحی و تولید می گردد.

2- کولر گازی ایستاده با توجه به قدرت بسیار بالا و اجزای بزرگی که دارد دارای مصرف انرژی بیش تری نسبت به نوع دیوای می باشد و این امری بسیار طبیعی است. اما در کولر گازی ایستاده بوش ، شرکت بوش با استفاده از دانش و تکنولوژی جدیدی که در ساخت آن به کار برده است میزان مصرف انرژی این دستگاه را به حداقل رسانده است و می توان گفت که کولر گازی ایستاده بوش دارای کم ترین میزان مصرف انرژی در مقایسه به انواع دیگر کولر گازی های ایستاده می باشد.

3- با توجه به این که امروزه دکوراسیون منزل اولویت اول را برای خانم های ایرانی دارد لذا می توان گفت کولر گازی ایستاده بوش مطابقت و تناسب بهتری را برای دکوراسیون مد نظر خانم ها در منازل دارد. کولر گازی دیواری با توجه به این که حتما باید بر روی یکی از دیوار های داخلی نصب گردد و نیاز به لوله کشی بر روی دیوار دارد تا حدودی می تواند دکوراسیون منزل را برهم بزند، در حالی که کولر گازی ایستاده بوش دارای پنلی ایستاده و زمینی می باشد که می توان آن را در هر مکان و نقطه از منزل که مد نظر فرد باشد قرار داد ، هم چنین کولر گازی ایستاده دارای قابلیت جا به جایی می باشد و در صورت لزوم می توان آن را جا به جا نمود و تغییر مکان داد.

4- دمپر به کار برده شده در کولر گازی ایستاده بوش تنگ تر از نوع دیواری می باشد و به همین دلیل باعث شده که پرتاب باد در کولر گازی ایستاده بوش با قدرت بیش تری صورت بگیرد و در متراژ بیش تری پرتاب گردد. بنابراین کسانی که دارای منازل مسکونی با متراژ بالاتری هستند بهتر است که از کولر گازی ایستاده استفاده نمایند که قدرت پرتاب باد بیش تری دارد و قادر است هوا را حتی به فاصله ی دور تری که افراد نشسته باشند نیز انتقال دهد.

5- یکی دیگر از تفاوت هایی که کولر گازی ایستاده با کولر گازی دیواری دارد صدای فن آن در هنگام فعالیت می باشد ، همان طور که در قسمت بالاتر هم به آن اشاره کردیم کولر گازی ایستاده دارای قدرت بیش تری نسبت به نوع دیواری می باشد و به همین دلیل در هنگم فعالیت میزان صدای بیش تری را تولید می نماید و ممکن است استفاده از این دستگاه را برای منازل مسکونی کمی تا حدودی مشکل سازد. اما باز هم شرکت بوش این مشکل را برای استفاده کنندگان حل نموده است. این شرکت با استفاده از دانش خود و هم چنین عایق های مخصوصی که در ساخت کولر گازی ایستاده بوش به کار برده است این میزان صدا را به حداقل رسانده است، طوری که به سختی می توان صدای دستگاه را در داخل منزل شنید.

کولر گازی ایستاده بوش 24000 تک فاز

خرید کولر گازی ایستاده بوش 24000 تک فاز :

برند بوش اصلی به سختی در داخل بازار آزاد یافت می گردد و ممکن هنگام خرید کولر گازی بوش از فروشگاه های متفرقه با محصولات تقلبی و فیک مواجه گردید و گول افراد سودجو را بخورید. لذا توصیه می گردد کولر گازی ایستاده بوش اصل را فقط از نمایندگی مجاز و رسمی شرکت بوش خریداری نمایید تا هم از اصل بودن کالای خود اطمینان داشته باشید و هم ضمانت نامه معتبر و خدمات عالی شرکت بوش در اختیار شما قرار گیرد. نمایندگی پارس بوش نمایندگی رسمی و مجاز سیستم های تهویه مطبوع بوش در داخل ایران می باشد که در تمامی شهر های ایران دارای نمایندگی فعال بوده و همه ی هم وطنان به راحتی می توانند از این نمایندگی خرید نمایند. کارشناسان نمایندگی پارس بوش برای این که خرید بهتری داشته باشید شما را برای انتخاب کولر گازی مورد نیازتان راهنمایی کرده و از مشاوره رایگان این شرکت برخورد دار می گردید.

مشاوره خرید

ضمانت نامه کولر گازی ایستاده بوش 24000 تک فاز :

یکی از نکات مهمی که در هنگام خرید هر محصول باید به آن توجه داشته باشیم کارت ضمانت نامه معتبر و رسمی آن می باشد که تعیین کننده ی کیفیت آن کالا و جوابگویی شرکت بوش در قبال مشتریان می باشد. کولر گازی ایستاده بوش دارای 5 سال ضمات نامه تعویض و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد که به محض نصب دستگاه توسط نمایندگان پارس بوش ، ضمانت نامه محصول سریعا فعال می گردد و میتوان از خدمات عالی و منحصر به فرد آن استفاده نمود.

نصب کولر گازی ایستاده بوش 24000 تک فاز :

نصب کولر گازی ایستاده بوش 24000 تک فاز توسط نمایندگان پارس بوش به صورت کاملا رایگان انجام می گردد. نصب هر دستگاه تاثیر فراوانی بر کارکرد صحیح و بهره وری دستگاه دارد به همین دلیل باید توسط افراد خبره و به صورت کاملا تخصصی انجام گردد.نمایندگان پارس بوش با سابقه و تجربه ای که در این امر دارند نصب کولر گازی شما را به بهترین نحو انجام داده و به صورت کاملا هوشمندانه مدیریت می نمایند تا طول عمر دستگاه شما افزایش داد و هم چنین بهترین جوابگویی را در هنگام فعالیت داشته باشد.قابل ذکر است 5 متر لوله مسی و کابل فابریک به همراه دستگاه در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت.

0 0 votes
رأی دهی به مقاله
برچسب ها : ،

نظرات کاربران

اشتراک
اطلاع از
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
پارس بوش

چند خط درباره پارس بوش

پارس بوش نام مجموعه ای فعال در زمینه فروش لوازم خانگی بوش می باشد که برا یمدت 10 سال فعالیت تخصصی در زمینه واردات و تامین لوازم خانگی بوش در تمامی دسته بندی ها مانند سیستم های تهویه مطبوع از جمله کولر گازی و داکت اسپلیت ، لوازم خانگی بزرگ مانند لباسشویی و ظرفشویی ، یخچال و تمامی لوازم آشپزخانه ، توانسته است نقش پر رنگی در زمینه فروش لوازم خانگی بوش در کشور عزیزمان ایران داشته باشد .

لازم به ذکر است تمامی محصولات پارس بوش دارای 5 سال ضمانت تعویض بدون قید و شرط و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد و نصب و راه اندازی نیز توسط نماینده مجموعه در تمام شهر های ایران انجام خواهد گرفت . کولر گازی بوش که طی چند سال گذشته در بازار ایران بسیار پیشرفت داشته است . تنها دلیل این پیشرفت عملکرد بسیار عالی آن می باشد که نشان از تکنولوژی های برتر شرکت بوش را دارد . کمپانی بوش با ساخت سیستم های تهویه مطبوع جدید مانند داکت اسپلیت ، در بازار جهانی نیز توانسته است به عنوان برند شماره یک تولید سیستم های تهویه مطبوع کم مصرف شناخته شود .

گواهی امنیتی کومودو
درگاه پرداخت ملت

تمامی كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه ( نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت و نماد ساماندهی پایگاه های اینترنتی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ) می باشند و فعاليت های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

0
Would love your thoughts, please comment.x