یخچال فریزر ساید بای ساید بوش

5/5 - (1 امتیاز)

یخچال فریزر ساید بای ساید بوش تهران : شرکت بوش از بهترین و مطرح ترین شرکت های تولید کننده یخچال فریزر می باشد که یخچال فریزر هایی با بهترین کیفیت و بهترین امکانات تولید می نماید.

کلیه محصولات شرکت بوش بر اساس جدید ترین تکنولوژی روز دنیا تولید می شوند ، هیچ شرکتی به لحاظ تکنولوژی قادر نیست که از شرکت بوش پیشی بگیرد.

در این مقاله می خواهیم شما را با انواع یخچال فریزر بوش و هم چنین امکانات و ویژگی های آن ها آشنا نماییم.

قابلیت های یخچال فریزر ساید بای ساید بوش:

طراحی و ساخت حرفه ای:

یخچال فریزر ساید بای ساید بوش هم اکنون از مدرن ترین و پرطرفدار ترین یخچال های شرکت بوش می باشد، این یخچال دارای دو درب سراسری می باشد که یکی از در ها مربوط به قسمت یخچال و در دیگر مربوط به قسمت فریزر می باشد.

هرکدام از درها در جهتی مخالف یکدیگر باز می شوند و دسترسی را برای کاربر آسان کرده اند. برای مثال زمانی که نیاز داریم یکی از مواد غذایی مورد نیازمان را از داخل یخچال برداریم با توجه به اینکه درب قسمت یخچال کاملا مجزاست ، پس از باز شدن درب قسمت فریزر جلوگیری می گردد در نتیجه هوای سرد داخل یخچال به هدر نمی رود.

یخچال فریزر ساید بای ساید بوش تهران

مجهز به پنل تنظیمات :

این پنل دارای کاربری بسیار راحت می باشد که دکمه های آن با کوچکترین فشاری فشرده می شوند و به راحتی می توان تنظیمات دلخواه را از طریق این پنل بر روی یخچال فریزر اعمال نمود.

دمای قسمت یخچال و قسمت فریزر هر کدام بصورت جداگانه قابل تنظیم می باشد.

همچنین می توانید میزان دما و رطوبت یخچال فریزر را کنترل نمایید و بر روی درجه ی مورد نیاز خود قرار دهید.

شما می توانید کل تنظیماتی که بر روی یخچال فریزر اعمال کرده اید را بر روی صفحه نمایش دیجیتال دستگاه مشاهده نمایید.

مجهز به 3 درجه دمای مختلف:

در یخچال فریزر ساید بای ساید بوش 3 درجه دمای مختلف برای نگهداری از انواع مواد غذایی وجود دارد که شما می توانید بسته به نیاز و زمان خود دمای مورد نظر را انتخاب نمایید تا همانطور که شما می خواهید مواد غذایی شما در دمای دلخواه تان نگهداری شوند.

مجهز به حالت انجماد سریع:

این حالت برای زمانی کاربرد دارد که ما در سریع ترین زمان به انجماد نیاز داریم و زمان کافی برای اینکه یخچال طبق عملکرد عادی خود کار انجماد را انجام دهد نداریم.

در چنین مواقعی می توانیم حالت انجماد سریع یخچال را فعال نماییم و در سریع ترین زمان به انجماد مواد مورد نیاز خود دست یابیم.

انجماد سریع یخچال بوش

مجهز به حالت خنک سازی سریع:

این حالت هم برای زمانی کاربرد دارد که شما برای آماده شدن دسر ها و سایر مواد خود به خنک سازی سریع نیاز دارید. با فعال سازی این حالت ، یخچال فریزر در سریع ترین زمان دسر های شما را آماده می نماید.

این قابلیت برای مهمانی های غیر قابل پیش بینی بسیار عالی عمل می نماید و تمام نگرانی ها و استرس های شما را از بین می برد.

خنک سازی سریع یخچال بوش

مجهز به سیستم تصفیه و تهویه هوا و ضد بو:

یخچال فریزر ساید بای ساید بوش مجهز به سیستم تهویه هوا می باشد که قادر است هوای کهنه ی داخل یخچال را به بیرون هدایت نماید و هوای تازه و تصفیه شده را وارد یخچال سازد تا مواد غذایی شما در محیطی بسیار سالم نگهداری شوند.

همچنین این یخچال مجهز به سیستم ضد بو می باشد. مشکل بو در داخل یخچال های عادی مشکلی است که همه ی ما را اذیت می کند اما در یخچال فریزر بوش دیگر با چنین مشکلی روبرو نیستیم. نه بوی بدی در داخل یخچال باقی می ماند و نه بوی مواد غذایی مختلف به یکدیگر انتقال می یابند.

قادر به نگهداری از مواد غذایی به مدت 6 ساعت در صورت قطع شدن برق:

یخچال فریزر ساید بای ساید بوش این قابلیت را دارد که در زمان کارکرد برق مصرفی را ذخیره نماید و در خود نگه دارد، زمانی که برق ساختمان قطع می گردد یخچال به طور اتومات از ذخیره ی برق خود استفاده می نماید و تا 6 ساعت خاموش نمی گردد. بنابراین از خراب شدن و فساد مواد غذایی در زمان قطعی برق جلوگیری می نماید و طراوات و تازگی آنها را حفظ می کند.

نگهداری یخچال بوش

مجهز به سیستم هشدار:

این یخچال مجهز به سیستم هشدار می باشد که این هشدار هم از طریق صوتی و هم از طریق صفحه مانیتور دیجیتال به کاربر اعلام می گردد.

عواملی مانند انواع مشکل های بوجود آمده در یخچال ، باز ماندن درب یخچال و ….. توسط یخچال به کاربر اعلام می گردد تا درصدد رفع آن ها برآید.

مجهز به یخساز و آبریز اتومات :

اکثر یخچال فریزهای ساید بای ساید بوش قابلیت اتصال به آب شهری را دارند.

توسط آبریز اتومات این یخچال بسیار به راحتی می توان بدون نیاز به باز کردن درب یخچال به آب خنک دست یافت که این امر از هدر رفتن وقت و انرژی جلوگیری می نماید.

توسط یخساز اتومات این یخچال و با فشردن فقط چند دکمه می توان در سریع ترین زمان چند مدل یخ به درخواست کاربر را از یخچال دریافت نمود که این ویژگی برای مهمانی های مجلل ما بسیار عالی عمل می نماید.

مجهز به سیستم اینورتر خطی:

این یخچال ها با توجه به داشتن سیستم اینورتر کاهش مصرف انرژی بسیار فوق العاده ای دارند.

دارای گرید انرژی A:

گرید مصرف انرژی A از بهترین گرید های مصرف انرژی می باشد. طبق این گرید یخچال فریزر ساید بای ساید بوش در رده ی یخچال های کم مصرف و بهیه قرار می گیرد.

حفظ طراوت و تازگی میوه ها و سبزیجات:

با استفاده از این یخچال شما می توانید هر روز از خوردن میوه ها و سبریجات تازه لذت ببرید ، این یخچال برای شما درست مثل یک باغچه عمل می نماید که شما هر روزه میوه و سبزیجات تازه را از آن چیده و میل می کنید.

ساید بای ساید بوش قابلیت حفظ و طراوت تازگی بسیار بالایی دارد بطوری که شما می توانید برای مدت زمان طولانی میوه ها را داخل یخچال نگهداری نمایید بدون اینکه حتی کوچکترین تغییر در شکل و مزه ی آن ها نسبت به روز اول به وجود بیاید.

طراوت و تازگی

نگهداری طولانی مدت مواد غذایی:

موا غذایی شما برای مدت طولانی در یخچال فریزر ساید بای ساید بوش حفظ و نگهداری می شوند و می توان گفت عمر آن های 3 برابر افزایش می یابد . با استفاده از این یخچال مواد غذایی خود را در برابر فساد و تغییر مزه محافظت نمایید.

مجهز به لامپ ال ای دی:

با وجود لامپ ال ای دی در داخل یخچال فریز ساید بای ساید بوش شما می توانید دید بهتری در داخل یخچال و قسمت های پشتی یخچال داشته باشید ، با وجود لامپ ال ای دی دسترسی به مواد غذایی در داخل یخچال بسیار راحت می باشد.

همچنین این لامپ با نوری که بر روی مواد غذایی موجود در یخچال قرار میدهد زیبایی و جلوه ی خاصی به آن ها می بخشد که بسیار لذت بخش است.

فضای مناسب برای نگهداری انواع مواد غذایی:

فضای داخلی یخچال ساید بای ساید بوش به گونه ای حرفه ای طراحی شده است که تمامی مواد مورد نیاز شما در داخل یخچال جای مخصوص به خود دارند ، میوه ها و سبزیحات در محفظه های مخصوص به خود قرار می گیرند و انواع بطری ها دارای جای بخصوص خود در داخل یخچال می باشند.

این یخچال دارای طبقاتی با تنظیم ارتفاع برای قرار گیری مواد غذایی می باشد. شما می توانید با تنظیم ارتفاع مورد نیاز خود انواع مواد غذایی با اندازه ها و ارتفاع مختلف را به راحتی در داخل یخچال جای دهید.

یخچال بوش جادار

مجهز به طبقات نشکن:

طبقات یخچال فریزر بوش کاملا نشکن و ضد ضربه می باشد که به کاربر این امکان را میدهد تا با خیال راحت از آن ها استفاده نمایید و در جابجایی های منزل و اسباب کشی ها نگرانی از بابت شکستن آن ها نداشته باشد.

مجهز به درب های ضد زنگ:

درب های یخچال فریرز بوش کاملا ضد زنگ و ضد خوردگی می باشند که این یکی از نشان های کیفیت دستگاه است.

دو قلوی بوش

قابلیت های یخچال فریزر دو قلوی بوش :

مصرف انرژی:

این یخچال در مصرف انرژی در رده ی +A قرار دارد که در دسته ی محصولات کم مصرف و بهینه قرار می گیرد.

میزان صدا :

میزان صدای یخچال فریزر دوقلوی بوش به چیزی حدود 42 دسی بل می رسد که بسیار کم صداست و در هنگام استفاده از آن هیچ مزاحت صوتی ایجاد نمی نماید.

طراحی حرفه ای و کار آمد :

طراحی یخچال فریزر دو قلوی بوش بسیار کارآمد و شیک انجام گردیده است. درب ها و پانل های جانبی یخچال کاملا ضد زنگ و ضد ساییدگی می باشند که کیفیتی فوق العاده را برای کاربر دارد.

دسته درب بار از جنس آلومینیوم می باشد که زیبایی خاصی به یخچال بخشیده است.

همچنین این یخچال مجهز به لامپ ال ای دی می باشد که بهترین دید را کاربر میدهد و در زیبایی داخلی یخچال تاثیر به سزایی دارد.

دارای سیستم ضد برفک :

یخچال فریزر دو قلوی بوش کاملا ضد برفک بوده و از انباشته شدن توده های یخچال بر روی جداره ی داخلی یخچال جلوگیری می نماید ، و نیازی به پاک کردن برای از بین بردن برفک نیست.

دارای یخساز و آبریز اتومات:

این یخچال مجهز به یخساز و آبریز اتومات می باشد که شما با فشار تنها یک دکمه می توانید به آب خنک و تکه های یخ دسترسی داشته باشید ، این یک دسترسی بسیار آسان و صرفه جویی در مصرف انرژی می باشد.

مجهز به سیستم هشدار :

در صورت اخلال در هر یک از قسمت های یخچال فریزر دو قلوی بوش توسط سیستم هشدار به کاربر هشدار داده می شود تا آن را رفع نماید. این سیستم هشدار هم بصورت صوتی عمل می نماید و هم نمایشی .

این سیستم همچنین باز ماندن درب یخچال و یا فریزر را به کاربر هشدار می دهد.

قابلیت ذخیره برق به مدت 17 ساعت:

در صورتی که برق داخلی قطع گردد یخچال فریزر دو قلوی بوش قادر به روشن ماندن تا 17 ساعت می باشد و در تمام این مدت از مواد غذایی داخل یخچال نگهداری میکند و از خراب شدن آن ها جلوگیری می نماید.

این به دلیل ذخیره برقی است که قبلا انجام داده است.

مجهز به دستگیره برای حمل و نقل :

این یخچال مجهز به دستگیره های مخصوصی برای حمل و نقل می باشد که کار اسباب کشی و جا به جایی را برای کاربر بسیار راحت نموده است.

مجهز به 3 نوع رطوبت ساز:

در این یخچال 3 نوع رطوبت ساز وجود دارد که شما با توجه به منطقه و شرایط اقلیمی و آب و هوایی خود می توانید گزینه مورد نیاز خود را تنظیم نمایید.

پس می توان گفت از این یخچال در هر نقطه از جهان می توان استفاده کرد و بهترین استفاده را برد.

دماسنج دیجیتال :

یخچال فریزر دو قلوی بوش دارای دماسنج دیجیتال در قسمت فریزر می باشد که به راحتی دمای فریزر را برای شما به نمایش می گذارد.

مجهز به شیشه های نشکن :

تمام قسمت های مختلف داخل یخچال که در آن ها از شیشه استفاده شده است کاملا نشکن می باشند و نگرانی از بابت شکستن آن ها وجود نخواهد داشت.

دارای فریزر بسیار جادار :

با توجه به اینکه یخچال فریزر دو قلوی بوش دارای کشوهای زیادی در قسمت فریزر خود می باشد بسیار جادار و کارآمد است و شما می توانید تمام مواد غذایی مورد نیاز خود را که میخواهید در قسمت فریزر بدون هیچگونه نگرانی از بابت کمبود جا ، جای دهید و حتی جای اضافه هم برای مواد دیگر داشته باشید.

مجهز به bigbox :

bigbox کشوی بزرگ و عمیقی برای نگهداری مواد غذایی یخ زده می باشد. مواد غذایی شما هر چند که حجم بالا و یا ارتفاع زیادی داشته باشند باز هم در این کشو جای می گیرند. با وجود این کشوی بزرگ و عمیق دیگر نگران کمبود جا نباشید.

این کشو نقش بسزایی در نگهداری هر چه بهتر موادغذایی یخ زده شما دارد و بسیار کارآمد می باشد.

قابلیت تنظیم دما و رطوبت :

همانطور که می دانید هر کدام از مواد غذایی مانند ، گوشت ، لبنیات ، ماهی و …. هر کدام برای نگهداری و طول عمر بیشتر به درجه مختلفی از دما نیاز دارند. بنابراین شرکت بوش در یخچال فریزر دوقلوی بوش این امکان را قرار داده است تا بتوان دمای معین و دخواه را بسته به نیاز و نوع مواد غذایی داخل یخچال تعیین نمود تا مواد غذایی در بهترین شرایط نگهداری شوند.

یخچال دو قلوی بوش

قابلیت های یخچال فریزر بالا پایین بوش:

این نوع یخچال فریزر بوش دارای ابعادی بسیار مناسب می باشد که به راحتی می توان آن را در آشپرخانه خود باهر متراژی جای داد. این یخچال برای کسانی که جمعیت بالایی ندارند و همچنین فضای کافی برای قرار دادن یخچال فریزر دوقلو و یا یخچال ساید بای ساید بوش در آشپرخانه خود را ندارند بسیار مناسب است. می توان گفت یخچال بالا پایین بوش تقریبا همان قابلیت های یخچال های ساید و دو قلو را دارد با این تفاوت که به آن اندازه جادار نیست.

یخچال فریزر بالا پایین بوش نیز همانند نمونه های بالا دارای آبریز و یخساز اتومات می باشد که قابل اتصال به آب شهری است ، با فشردن کلید آبریز می توان در سریع ترین زمان به آب خنک دسترسی پیدا کرد و همچنین برای برداشتن یخ نیازی به باز کردن درب یخچال نیست. این یخچال کاملا ضد برفک بوده و در بهترین شرایط از مواد غذایی نگهداری میکند دارای محفظه هایی مخصوص در قسمت درب یخچال برای قراردادن انواع بطری ها و نوشیدنی می باشد. طبقات این یخچال قابلیت تنظیم ارتفاع را دارند و شما می توانید به راحتی تمام مواد غذایی خود را در آن جای دهید بدون اینکه نگران ارتفاع آن ها باشید.

دارای محفظه های مخصوصدر قسمت پایین یخچال برای نگهداری سبزیجات و میوه می باشد که باعث افزایش طول عمر آن ها می گردد و طراوت و تازگی آن ها را حفظ می نماید.

قسمت فریزر این یخچال برای یک خانواده ی 2 الی 3 نفره کاملا مناسب می باشد و با توجه به اندازه ی نسبتا کوچکی که دارد ظرفیت بسیار بالایی داشته و قادر است حجم بالایی از مواد قابل انجماد مورد نیاز خانوار را نگهداری نماید.

این فریزر دارای حالت انجماد سریع می باشد که در مواقع اضطراری بسیار پر کاربرد می باشد.

سیستم تهویه ی این یخچال به طور کاملا حرفه ای هوای داخل یخچال و فریزر را تهویه می نماید و همیشه مواد غذایی را در سالم ترین و بهترین دما حفظ می کند.

فیلتر تصفیه هوای موجود در این یخچال تمامی آلودگی های هوا را از بین برده و هوایی سالم و عاری از هرگونه باکتری را وارد یخچال می نماید.

یخچال بالاپایین بوش

قابلیت های فریزر تک بوش :

از ویژگی ها فریزر بوش می توان به یخساز دستی آن اشاره نمود که دارای 2 عدد سینی مخصوص یخ در داخل فریزر می باشد.

فریرز بوش در 24 ساعت شبانه روز قادر به انجماد 24 کیلو گیرم مواد غذایی می باشد . همچنین دارای 5 کشو می باشد که یکی از آن ها بزرگ تر از سایر کشو ها است. بزرگترین کشو مخصوص نگهداری مواد غذایی حجیم است که به فضای بزرگتری برای نگهداری نیاز دارند ، اصطلاحا به این کشو bigbox نیز گفته می شود.

در داخل فریزر بوش 3 طبقه از جنس شیشه نشکن و ضد خش وجود دارد که به راحتی می توان از آن ها استفاده نمود و نگران خط و خش افتادن روی آن ها نبود ، به راحتی می توان این طبقات را تمیز نمود.

در داخل فریزر بوش از آمونیاک برای نگهداری طولانی مدت مواد غذایی استفاده شده است. در صورتی که برق قطع گردد فریزر بوش قادر به نگهداری از مواد غذایی تا 14 ساعت می باشد ، بدون اینکه به مواد غذایی آسیبی وارد شود و سلامت آن ها حتی ذره ای به خطر بیفتد.

ظرفیت خالص این فریزر 333 لیتر می باشد که قدرت بسیار بالایی در فریزر کردن دارد و شما می توانید به راحتی تمام مواد غذایی مورد نیازتان را فریزر نمایید و از موادی سالم لذت ببرید.

این فریزر از لحاظ مصرف انرژی در رده ی A قرار دارد که استفاده از آن بسیار مقرون به صرفه می باشد.

با توجه به اینکه یخچال فریزر ها در تمام منازل مسکونی جزو وسایلی هستند که باید 24 ساعته روشن باشند ، مصرف انرژی آن ها بسیار حائز اهمیت است. و در انتخاب یخچال فریزر باید به مصرف انرژی آن دقت زیادی نمود.

فریزر بوش دارای 7 عملکرد مختلف کنترل الکترونیکی است که شما بسته به نیاز خود می توان از هر یک از آن ها در زمان مخصوص به خود استفاده نمایید و بهترین شرایط نگهداری را برای مواد غذایی خود ایجاد نمایید.

همچنین دارای سیستم کنترل دما می باشد که بسیار ضروری ست ، برای سالم نگه داشتن و عمر بیشتر مواد غذایی باید در دمای مطلوبی نگهداری شوند.

فریزر بوش دارای سیستم ضد باکتری می باشد که از رشد هر گونه باکتری بر روی مواد غذایی جلوگیری می نماید و عمر فوق العاده بالایی را به مواد غذایی شما می دهد.

این فریزر کاملا ضد برفک می باشد و نیازی به از بین بردن برفک در این فریزر نیست ، تمام توده ها بصورت اتومات از بین می روند و از اجتماع توده های یخ بر روی مواد غذایی و جداره های داخلی فریزر جلوگیری می گردد.

فریزر بوش دارای لولای درب می باشد که شما می توانید با تنظیم آن جهت باز شدن درب یخچال را بسته به نیاز و موقعیت مکانی خود تغییر دهید و در بهترین شرایط از فریزر بوش استفاده نمایید.

فریزر بوش مجهز به سیستم گردش هوای چند گانه می باشد:

با وجود این سیستم در فریزر بوش جریان هوای سرد به کمک فن به آرامی در تمام مناطق فریزر جریان می یابد و نوسانات دما را به حداقل می رساند. مزیت سیستم گردش هوای چند گانه در فریزر بوش این است که مواد غذایی شما برای مدت طولانی در فریزر نگهداری می شوند و طعم واقعی خود را از دست نمی دهند. شما هر زمان که مواد غذایی را از فریزر بوش خارج نمایید و آن ها را مصرف کنید همان مزه ی روز اول را دارند ، بدون کوچکترین تغییری.

فریزر بوش

چرا یخچال فریزر بوش از مطرح ترین و بهترین یخچال فریزر ها می باشد؟

طراحی زیبا :

یخچال فریزر بوش طبق جدید ترین و خاص ترین طراحی های روز دنیا طراحی می گردد ، طراحی بدنه ی این یخچال ها به طوری است که وقتی در آشپزخانه قرار می گیرند همانند یک الماس می درخشند و تمام نگاه ها را به خود خیره می کنند. زیبایی ظاهری یخچال فریزر های بوش بخاطر نقشه ریزی و مهندسی دقیق طراحی آن است.

همچنین طراحی داخلی آن ها نیز به جدیدترین و کارآمد ترین نحو انجام شده است. طراحی داخلی این یخچال فریزر ها به طوری است که قبل از ساخت تمام جوانب برای جایگیری و نگهداری هر چه بهتر انواع مواد غذایی درنظر گرفته می شود و پس از آن به مرحله ی اجرا در می آیند.

برای مثال سبزیجات ، میوه ها ، مواد قابل انجماد ، لبنیات ، مواد غذایی ، گوشت ها و بطری ها هر کدام دارای جایگاه مخصوص به خود در داخل یخچال فریزر هستند و جای هر یک قبل از ساخت یخچال تعیین گردیده و سپس به اجرا در آمده.

طراحی طبقات ، کشو ها و محفظه ها به گونه ای است که کار آمد ترین استفاده را داشته باشند.

مهندسی در ساخت :

شرکت بوش برای ساخت یخچال فریزر های خود از جدید ترین و پیشرفته ترین تکونولوژی روز دنیا بهره می گیرد ، به طوری که هیچ محصولی توان رقابت کردن با محصولات بوش را ندارد.

مهندسی بسیار دقیق و به کار بردن فناوری های جدید در ساخت یخچال فریزر بوش باعث شده که این یخچال فریزر ها جزو کارآمد ترین و مجهز ترین محصولات قرار بگیرند.

تمام امکانات و قابلیت هایی که در یخچال فریزر بوش وجود دارد نشان از مجهز بودن این یخچال ها به جدید ترین فناوری ها می باشد.

بهترین قطعات :

شرکت بوش برای ساخت تمام محصولات خود از جمله یخچال فریزر های خود از بهترین قطعات استفاده می نماید.

موتور یخچال فریزر های بوش جزو بهترین موتور های موجود در جهان می باشد که بسیار پرقدرت و کارآمد عمل می نماید.

قطعات دیگر همانند بدنه ی یخچال فریزر ، جداره های داخلی ، محفظه ها ، طبقات و ….. دارای بهترین کیفیت می باشند که از جنس بهترین مواد تشکیل شده اند.

برای نمونه می توان به بدنه ی ضد زنگ و شیشه های نشکن و ضد ضربه ی یخچال فریزر های بوش اشاره نمود.

مصرف انرژی:

یخچال فریزر بوش از لحاظ مصرف انرژی در رده ی انرژی A قرار دارد که بهترین و کم مصرف ترین رده ی انرژی می باشد.

شرکت بوش همواره در تلاش بوده تا تمامی محصولات خود را بصورت کم مصرف تولید نماید، برای شرکت بوش بعد از کیفیت ، مصرف انرژی حرف اول را می زند.

سیستم اینورتر :

اکثر محصولات بوش مجهز به سیستم اینورتر هستند که باعث شده مصرف انرژی محصولات بوش به طرز فوق العاده ای کاهش یابد.

میزان صدا :

شرکت بوش همواره در ساخت محصولات خود میزان صدای تولیدی آن ها را مورد توجه دارد . و همیشه بر این تلاش بوده که محصولاتی را تولید نماید که کمترین صدا را تولید نمایند. زیرا همانطور که می دانید سر وصدای زیاد در داخل منزل مسکونی باعث اذیت و آزار و سلب آرامش ساکنین می گردد.

فناوری سبز :

تمامی محصولات بوش بر پایه ی فناوری سبز تولید می گردند که به معنی سازگاری با محیط زیست می باشد.

پس می توان گفت محصلات بوش هیچ ضرر و آسیبی برای محیط زیست ، انسان ها و حیوانات ندارند.

قدرت بالا :

یخچال فریزر های بوش و همچنین تمام محصولات بوش دارای قدرت فوق العاده بالایی هستند که در سریع ترین زمان و با صرف کمترین انرژی نیاز کاربر را تامین می نمایند.


برای مثال می توان به حالت خنک سازی و انجماد سریع در یخچال فریزر های بوش اشاره نمود ، زمانی که شما نیاز به یک خنک سازی سریع و یا انجماد سریع دارید، می توان از طریق پنل تنظیمات یخچال گزینه ی انجماد سریع و خنک سازی سریع را فعال نمایید و در سریع ترین زمان به دمای دلخواه دست یابید.


ضمانت نامه و پشتیبانی :


شرکت بوش به حدی به محصولات خود ایمان دارد که قوی ترین ضمانت نامه و خدمات پشتیبانی را به همراه آن ها ارائه می دهد.
تمامی محصولات شرکت بوش از جمله یخچال فریزر بوش دارای 5 سال ضمانت نامه تعویض بدون قید و شرط و همچنین 10 سال پشتیبانی و خدمات پس از فروش می باشد که جزو قوی ترین گارانتی ها در ایران به حساب می آید .
تامین قطعات ، چکاپ ها ،سرویس ها و تعمیرات یخچال فریزر بوش در طول مدن ضمانت نامه بر عهده ی شرکت گارانتی بوش می باشد.
همچنین نصب و راه اندازی اولیه دستگاه بصورت رایگان و توسط نمایندگان شرکت بوش انجام می گردد.

مراقبت و نگهداری از یخچال فریزر بوش:

مراقت و نگهداری های سه ماهه :

1- درزگیر های موجود در یخچال فریزر به مرور زمان کثیف و کهنه می شوند و مانع از بسته شدن صحیح درب یخچال فریزرمی گردند که باعث فشار آمدن به موتور دستگاه می گردد. پس لازم است هر سه ماه یکبار آن ها را با آب و صابون تمیز نمایید و در صورت فرسوده شدن آهنرباهای مغناطیسی جاساز شده در آن باید تعویض گردند.

2- کندانسور موجود در قسمت پست یخچال وظیفه ی خنک سازی و متراکم سازی گاز خنک کننده یخچال را بر عهده دارد. گاهی اوقات منافذ کندانسور بر اثر ذرات ریز گرد و غبار و پشم ریز حیوانات مسدود می گردد که باعث فشار آمدن به کندانسور و داغ شدن آن می گردد، در نتیجه هم کندانسور را از کارایی عادی خود باز میدارد و هم باعث هدر رفتن انرژی می گردد.

لذا توصیه می گردد هر سه ماه یکبار با استفاده از یک قلموی تمیز کوئل ها و فن های کندانسور را تمیز نمایید. در خانه هایی که حیوانات خانگی نگهداری می کنند بهتر است این کار بصورت ماهانه انجام گردد.

3- سعی کنید یخچال فریزر را بصورت مداوم از بابت تراز بودن تحت نظر داشته باشید . نمایندگان شرکت بوش در ابتدای راه اندازی یخچال فریزر را برای شما تراز می کنند اما گاهی اوقات ممکن است با جا به جایی های خانگی یا برخی موارد دیگر یخچال از تراز خارج گردد ، که این امر باعث اختلال در عملکرد دستگاه می گردد.

پس توصیه می گردد از طریق یک ابزار ترازسنج بصورت مداوم دستگاه را بررسی نمایید تا از تراز بودن آن اطمینان حاصل نمایید.

مراقبت و نگهداری های شش ماهه :

فیلتر تصفیه آب موجود در یخچال فریزر به دلیل انباشه شدن رسوبات و… ممکن است بر اثر گذشت زمان مسدود گردد و شما دسترسی مناسبی به آب و یخ تمیز نداشته باشید ، لذا لازم است هر شش ماه یکبار آن را تعویض نمایید تا چنین مشکلی برای یخچال شما پیش نیاید.

سوراخ تخلیه و اطراف آن و همچنین صفحه ی تخلیه را به صورت دقیق بشویید تا بوی بد و مواد موجود در منافذ کاملا از بین برود و منافذ باز گردند. ( برای این کار حتما دفترچه راهنمایی یخچال فریزر بوش را مطالعه نمایید و یا از کارشناسان شرکت مشورت ها و کمک های لازم را بگیرید.

نگهداری یخچال

نکاتی در مورد یخچال فریزر بوش که باید به آن ها توجه نماییم :

1- مکان قرار گیری یخچال فریزر در آشپرخانه نکته ای بسیار حائز اهمیت است که بر کارکرد و سلامت دستگاه تاثیر به سزایی دارد. قبل از نصب یخچال فریزر سعی کنید بهترین مکان را برای نصب و قرار گیری آن در آشپزخانه تعیین نمایید.

یخچال فریزر باید از وسایل گرمازا همانند اجاق گاز و آبگرمکن دور باشد و همچنین در جایی قرار گیرد که خیسی و نم وجود نداشته باشد.

فاصله ی مناسب بین یخچال با دیوار حدود 20 سانتی متر که باید حتما آن را رعایت نمایید تا هوای کافی به پشت یخچال راه پیدا کند و در گردش باشد.

2- چیدمان مواد غذایی در داخل یخچال فریزر بسیار مهم است ، سعی کنید هر کدام از مواد غذایی را سر جای مخصوص خود قرار دهید و نظم خاصی به یخچال ببخشید.

3- برای تنظیم کردن درجه یخچال فریزر خود باید به شرایط آب و هوایی منطقه خود توجه نمایید .

در هر صورت سعی کنید درجه دمای یخچال فریزر را خیلی بالا و یا خیلی پایین تنظیم نکنید . در شرایط عادی دمای یخچال را بین 3 الی 7 درجه سانتی گراد و دمای فریزر را بین 18 الی 20 درجه سانتی گراد تنظیم نمایید.

4- با توجه به اینکه مواد غذایی شما در داخل یخچال نگهداری می شوند پس نقش به سزایی در سلامت و تندرستی شما دارند ، پس لازم است هرچند وقت یک بار داخل یخچال فریزر را تمیز نمایید تا مواد غذایی شما در فضایی تمیز نگهداری شوند. هم چنین سعی کنین قسمت پشتی یخچال را هر چند وقت یک بار گرد گیری نمایید تا گرد و بار های موجود از بین برود.

5 یخچال فریزر بوش را در نزدیکی پنجره و در مجاورت نور مستقیم خورشید قرار ندهید زیرا هم باعث تولید گرما شده و هم به مرور باث آسیب رسیدن به بدنه ی دستگاه می گردد.

6- از قرار دادن هرگونه وسایل ریز آشپرخانه و یا وسایل تزئینی بر روی یخچال فریزر خود داری نمایید زیرا این کار باعث اختلال در عملکرد یخچال فریزر خواهد شد و اثر مطلوبی ندارد. بهتر است بالای یخچال را خالی بگذارید تا آزادی کافی را داشته باشد.

7- مواد غذایی که در قسمت فریزر یخچال قرار می دهید حتما باید داخل نایلکس قرار داشته باشند تا در بهترین شرایط نگهداری شوند.

8- هیچ کدام از مواد غذایی به صورت داغ و یا گرم در قسمت فریزر و یا قسمت یخچال قرار ندهید زیرا این کار باعث آسیب به یخچال فریزر میگردد و شرایط دمایی آن را ناسازگار می سازد و باعث وارد شدن فشار به سیستم یخچال می گردد.

اجازه دهید ابتدا کاملا خنک شوند ، سپس آن ها را داخل یخچال فریزر قرار دهید.

9- برای تمیز کردن داخل یخچال از هیچ کدام از شوینده های شیمایی استفاده نکنید زیرا می تواند ضرر جبران ناپذیری را به یخچال فریزر وارد کند. برای تمیز کردن و شستشو از محلول آب و جوش شیرین و دستمال نرم استفاده نمایید.

10- پس از تمیز کردن داخل یخچال فریزر ، فراموش نکنید که حتما نوار های دور فریزر و یخچال را بصورت کامل خشک نمایید.

تمیز کردن یخچال

تنظیمات یخچال فریزر بوش :

1- درجه دمای مناسب برای قسمت یخچال در یخچال فریزر بوش در تابستان 3 الی 5 درجه سانتی گراد و در زمستان 4 الی 6 درجه سانتی گراد می باشد.

2- درجه دمای مناسب برای قسمت فریزر در یخچال فریزر بوش در تابستان -17 الی -19 درجه سانتی گراد و در زمستان -16 الی -18 درجه سانتی گراد می باشد.

3- در صورتی که درب یخچال فریزر را به صورت مداوم باز و بسته نمی کنید و داخل آن نیز پر نیست ، می توانید از حالت eco استفاده نمایید که یخچال فریزر را در حالت صرفه جویی قرار می دهد و از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه است.

نکاتی برای افزایش عمر مفید یخچال فریزر بوش :

1- تا جایی که ممکن تعداد دفعات باز و بسته کردن درب یخچال فریزر را کاهش دهید.

2- وقتی در فصل زمستان مواد غذایی مورد نیاز خود را خریداری نموده اید بلا فاصله بعد از خرید آن ها را در داخل یخچال فریزر قرار ندهید. بهتر است اجازه دهید تا کمی با دمای داخل منزل هم دما شوند و سپس آن ها را در یخچا قرار دهید.

3- در صورتی که ناچار به گذاشتن مواد غذایی گرم در داخل یخچال فریزر هستید می توانید از گزینه ی خنک سازی سریع و یا انجماد سریع استفاده نمایید تا سریعا دمای آن ها کاهش دهید.

4- سرویس ها و چکاپ های یچال فریزر بوش خود را فراموش نکنید و حتما در زمان مقرر خود به نماینده متخصص شرکت بوش در این زمینه اطلاع دهید تا برای سرویس دستگاه به آدرس شما مراجعه نماید.

5- در مدل هایی از یخچال فریزر بوش که دارای فن در قسمت داخلی یخچال هستند ، مواد غذایی را طوری در داخل یخچال قرار دهید که مانع از گردش هوا در داخل یخچال فریزر نگردند.

6- به محض هشدار دستگاه در خصوص کثیف شدن فیلتر ، حتما نسبت به تعویض آن اقدام نمایید.

7- در صورت امکان حتما از یک تثبیت کننده ی جریان برق در برق مصرفی یخچال فریزر بوش استفاده نمایید.

8- در صورت جا به جایی یخچال فریزر تا 24 ساعت از زدن آن به برق خود داری نمایید.

9- اگر متوجه وجود کپک در داخل یخچال خود شدید سریعا آن را خاموش نموده و با نمایندگان شرکت پارس بوش تماس بگیرید.

10- هر چند وقت یکبار لاستیک های موجود در دور درب یخچال فریزر بوش را بررسی نمایید تا پارگی و سوراخی در آن ها وجود نداشته باشد. در صورت پاره یا سورخ بودن لاستیک سریعا نسبت به تعویض آن اقدام نمایید.

توضیحات :

یخچال فریزر ساید بای ساید بوش با توجه به اینکه دارای فناوری های جدید روز و پیشرفته ترین امکانات می باشند ، سیستم بسیار پیچیده ای دارند، پس به شدت توصیه می گردد که قبل از انجام هر عملی از کارنشناسان شرکت پارس بوش نمایندگی رسمی شرکت بوش مشورت و کمک بگیرید و طبق دستورات داده شده اقدام نمایید .

برای نصب و تعمیرات و سرویس های مورد نیاز یخچال فریزر بوش هیچ گاه از نصاب های متفرقه استفاده نکنید.

این کار حتما باید توسط نمایندگان متخصص شرکت پارس بوش انجام گردد که دارای علم مخصوص در این زمینه هستند.

نمایندگی رسمی شرکت بوش
0 0 votes
رأی دهی به مقاله
برچسب ها : ، ، ، ، ، ،

نظرات کاربران

اشتراک
اطلاع از
guest

14 نظرات
قدیمی ترین ها
جدیدترین ها بیشترین رأی
Inline Feedbacks
View all comments
هونیا
هونیا
4 سال ها گذشته

سلام خسته نباشید دستتون درد نکنه مطالب بسیار مفید و کاربردی بود با تشکر از زحمات شما

کاوه
کاوه
4 سال ها گذشته

خیلی مفید بود من در مورد اینکه مواد غذایی رو 6 ساعت بعد از قطع شدن برق نگه میداره نمیدونستم خیلی بدردم خورد واقعا

نیما
نیما
4 سال ها گذشته

سلام خسته نباشید خیلی نکاتش بدردم خورد مطالبش هم خیلی مفیده

شهیدی
شهیدی
4 سال ها گذشته

سلام نوشته های شما رو مطالعه کردم دستتون درد نکنه واقعا جای هیچ گونه بحثی برای مشتری نمی مونه کارتون حرف نداره واقعا

صادق خرسندی
صادق خرسندی
4 سال ها گذشته

سلام من چند سوال در مورد ضمانت نامه و کارت گارانتی شما داشتم ولی با مطالعه نوشته های شما جواب سوالاتم رو گرفتم خسته نباشید

مهیار
مهیار
4 سال ها گذشته

وقتتون بخیر با این مقاله ی شما خیلی از مشکلاتی که داشتم رفع شد دستتون درد نکنه

هما
هما
4 سال ها گذشته

سلام
آموزش های مفیدی بود ممنونم

رضا
رضا
4 سال ها گذشته

سلام
واقعااز حس مسئولیت بالاتون که آموزش های لازم رو در اختیار کاربران قرار میدین ممنونم

ایهان
ایهان
4 سال ها گذشته

سلام خسته نباشید استفاده کردم دستتون درد نکنه

کامران
کامران
4 سال ها گذشته

سایتتون خیلی خوبه اطلاعات بسیار مفیدی رو در اختیار کاربران و کسانی که قصد خرید دارن و اطلاعات کافی ندارن میذاره به این میگن یک کار بی عیب و نقص

رعنا سلطانی
رعنا سلطانی
4 سال ها گذشته

سلام من خریداری کردم از این سایت ولی خوب در مورد بعضی از قسمت ها و کارکرد سیستم برام سوال پیش میومد ولی با خوندن این مقاله همه راهکارها رو یاد گرفتم

فریبرز
فریبرز
4 سال ها گذشته

بسیار عالی و کاربردی دستتون درد نکنه و خسته نباشی خدمت شرکت هوای پاک عزیز

غلام رضا
غلام رضا
4 سال ها گذشته

بابت همه مطالب آموزنده ای که میذارین ممنونم

حسین
حسین
4 سال ها گذشته

خیلی خوبه که همه چیزو گام به گام آموزش میدین ممنون

پارس بوش

چند خط درباره پارس بوش

پارس بوش نام مجموعه ای فعال در زمینه فروش لوازم خانگی بوش می باشد که برا یمدت 10 سال فعالیت تخصصی در زمینه واردات و تامین لوازم خانگی بوش در تمامی دسته بندی ها مانند سیستم های تهویه مطبوع از جمله کولر گازی و داکت اسپلیت ، لوازم خانگی بزرگ مانند لباسشویی و ظرفشویی ، یخچال و تمامی لوازم آشپزخانه ، توانسته است نقش پر رنگی در زمینه فروش لوازم خانگی بوش در کشور عزیزمان ایران داشته باشد .

لازم به ذکر است تمامی محصولات پارس بوش دارای 5 سال ضمانت تعویض بدون قید و شرط و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد و نصب و راه اندازی نیز توسط نماینده مجموعه در تمام شهر های ایران انجام خواهد گرفت . کولر گازی بوش که طی چند سال گذشته در بازار ایران بسیار پیشرفت داشته است . تنها دلیل این پیشرفت عملکرد بسیار عالی آن می باشد که نشان از تکنولوژی های برتر شرکت بوش را دارد . کمپانی بوش با ساخت سیستم های تهویه مطبوع جدید مانند داکت اسپلیت ، در بازار جهانی نیز توانسته است به عنوان برند شماره یک تولید سیستم های تهویه مطبوع کم مصرف شناخته شود .

گواهی امنیتی کومودو
درگاه پرداخت ملت

تمامی كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه ( نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت و نماد ساماندهی پایگاه های اینترنتی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ) می باشند و فعاليت های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

14
0
Would love your thoughts, please comment.x