نمایندگی کولر گازی بوش در ارومیه

نمایندگی کولر گازی بوش در ارومیه : شرکت بوش از جمله بزرگ ترین و خوش نام ترین شرکت ها در جهان می باشد که هم اکنون دارای عمری بیش از 135 سال می باشد. شرکت بوش بیش از یک قرن است که فعالیت خود را در زمینه ی تولیدات لوازم خانگی شروع نموده است و همواره در ساخت محصولات خود از بهترین مواد اولیه ، با کیفیت ترین قطعات و پیشرفته ترین تکنولوژی و فناوری ها استفاده نموده است. این شرکت همواره در کیفیت و بهبود سازگاری محصولات با محیط زیست پیشرو بوده است و هیچ شرکتی تا کنون نتوانسته از کیفیت و سازگاری محصولات از شرکت بوش پیشی بگیرد. شرکت بوش در هر دوره که سری جدیدی از محصولات خود را طراحی و تولید می نماید از دانش و فناوری پیشرفته تری استفاده می نماید و به ارتقا آن ها می پردازد . پس می توان گفت که محصولات بوش یکی بهتر از دیگری تولید و وارد بازار می گردند. همین کیفیت و تکنولوژی جدیدی که شرکت بوش از ابتدای پایه گذاری شرکت در ساخت محصولات خود به کار برده است باعث شده است که در بین مردم جهان به محبوبیت بالایی دست یابد. برند بوش برندی است که سراسر مردم جهان به آن اعتماد دارند و آن را به عنوان برندی با کیفیت و کم مصرف می شناسند که از دوام بالایی برخورد دار است و ارزش سرمایه گذاری و خرید را دارد. شرکت بوش یک برند بین المللی به شمار می رود که توانایی مونتاژ و تولید محصولات خود را در اکثر کشور های جهان دارد. شرکت بوش محصولات خود را در کشور های دیگر نیز مونتاژ و صادر می نماید. زمانی که محصولی در کشور دیگری مونتاژ می گردد حمل و نقل و صادرات آن به کشور های هم جوار و همسایه ها راحت تر شده و به دلیل کاهش هزینه های حمل و نقل ، قیمت خود محصول نیز کاهش یافته و با قیمت مناسبی به دست توزیع کنندگان و خریداران خواهد رسید.

نمایندگی کولر گازی بوش در ارومیه

سیستم های تهویه مطبوع بوش :

نمایندگی کولر گازی بوش در ارومیه : طراحی و تولید سیستم های تهویه مطبوع بوش یکی از فعالیت های شرکت بوش می باشد. شرکت بوش با شناخت نوع نیاز ها و با علم و آگاهی به تفاوت و تغیر در نوع نیاز های هر فرد و هر نوع محل ، اقدام به طراحی و تولید سیستم های تهویه مطبوع متفاوتی نموده است که هر یک از این سیستم ها برای نیاز خاص و برای محل خاصی مورد استفاده قرار می گیرند.هر کدام از انواع این سیستم های تهویه مطبوع دارای مزایای ویژه ای هستند که هر یک در زمینه ی مصرف خود قابل بهره وری هستند.

کولر گازی بوش :

نمایندگی کولر گازی بوش در ارومیه : به عنوان یکی از انواع سیستم های تهویه مطبوع شرکت بوش می توان به کولر گازی بوش اشاره نمود. کولر گازی بوش که اصطلاحا به آن اسپلیت ( دو تکه ) نیز گفته می شود از دو بخش اساسی تشکیل شده است. قسمتی به نام کندانسور که قسمت بیرونی محسوب می گردد و در خارج از ساختمان نصب می گردد وظیفه ی اصلی را در تولید هوای مورد نیاز بر عهده دارد و در واقع بیش ترین سطح فعالیت کولر گازی در این قسمت صورت می گیرد. تمامی قطعات مهم و اساسی همانند کمپرسور کولر گازی در این بخش قرار دارند. کمپرسور قسمت اصلی هر دستگاه می باشد که به عنوان قلب دستگاه که وظیفه ی حیات آن را بر عهده دارد شناخته می شود. و قسمت دیگری به نام پنل که قسمت داخلی محسوب می گردد و وظیفه ی انتقال و هدایت هوا را در کولر گازی بر عهده دارد. این قسمت در داخل منزل و بر روی مناسب ترین دیوار داخلی نصب می گردد تا بتواند هوای تازه و خنک را به داخل منزل هدایت نماید. پنل کولر گازی بوش دارای پره هایی با جهت چهار جهته می باشد که قادر است جریان هوا را در چدین جهت مختلف پرتاب نماید و از این طریق به یک سان سازی جریان هوا در تمامی جهات کمک نماید.

کولر گازی بوش

ویژگی های کولر گازی بوش :

نمایندگی کولر گازی بوش در ارومیه : کولر گازی بوش دارای ویژگی هایی می باشد که آن را به برندی قابل اطمینان و معتبر تبدیل نموده است که در سراسر جهان آوازه دارد. این ویژگی ها کولر گازی بوش را با سایر کولر گازی های برند های مختلف متمایز نموده است، در ادامه به برخی از این ویژگی ها اشاره خواهیم کرد :

قطعات :

نمایندگی کولر گازی بوش در ارومیه : یکی از ویژگی های منحصر به فرد کولر گازی بوش ، استفاده از قطعات با کیفیت در ساخت آن می باشد. کم تر برندی یافت می شود که در ساخت آن از گران قیمت ترین قطعات استفاده گردد اما شرکت بوش برای ایجاد کیفیت بالا در محصولات خود از معروف ترین و گران قیمت ترین قطعات استفاده نموده است. کیفیت این قطعات به قدری بالاست که دچار هیچ زنگ زدگی و ساییدگی نمی گردند و هم چنین به دلیل قدرت بالایی که دارند راندمان دستگاه را افزایش می دهند. قطعات هر دستگاه نقش بسیار مهم و ویژه ای را در عمر و دوام دستگاه بر عهده دارند . به همین دلیل است که کولر گازی بوش دارای بیش ترین طول عمر و بهترین کارایی می باشد. چنانچه قطعات دستگاهی از کیفیت مطلوب برخورد دار نباشند در مدت زمان کوتاهی کارایی خود را از دست خواهند داد و موجب ایجاد اختلال در کارکرد دستگاه می گردند. در چنین مواردی باید قطعه ی مورد نظر تعویض گردد و با مشکلاتی هم چون هزینه های تامین قطعات ، تهیه و تامین قطعه ی مورد نیاز ، اتلاف وقت برای تعمیر و تعویض و …. مواجه خواهید شد ، بنابراین می توان گفت که خرید دستگاه های بی کیفیت می تواند زیان های زیادی را در دراز مدت برای شما داشته باشد. قطعات کولر گازی به دلیل کیفیت بالایی که دارند به راحتی خراب نمی گردند و نیاز به تعویض ندارند ، در موارد نادر و خاصی نیز که نیاز به تعویض یکی از قطعات باشد ، قطعه ی مورد نیاز توسط نمایندگی گارانتی تامین و جایگزین می گردد و باعث می گردد استفاده کننده هیچ مشقت و سختی را در این خصوص متحمل نگردد.

قطعات کولر گازی

مصرف انرژی :

نمایندگی کولر گازی بوش در ارومیه : همان طور که در بالاتر نیز به این موضوع اشاره کردیم ، شرکت بوش از ابتدای فعالیت تا کنون توجه ویژه ای به صرفه جویی و کاهش مصرف انرژی داشته است و همواره در سعی و تلاش بوده است که محصولاتی را طراحی و تولید نماید که برای فعالیت نیاز به کم ترین میزان انرژی داشته باشند. این مسئله باعث شده است که هم در مصرف انرژی های زیستی صرفه جویی گردد و کمک زیادی به محیط زیست شود و هم هزینه های مصرفی برای خریدار کاهش یابد و از لحاظ اقصادی بسیار مقرون به صرفه باشد. تمامی محصولات بوش دارای کم ترین میزان مصرف انرژی هستند ، برای مثال لباسشویی و ظرفشویی بوش کم ترین میزان آب و برق را در شستشو های خود مصرف می نماید و یخچال بوش نیز دارای کم ترین میزان مصرف برق می باشد. کولر گازی بوش نیز همانند تمامی محصولات بوش در کاهش مصرف انرژی پیشرو بوده و کم ترین انرژی را در طول فعالیت خود مصرف می نماید. کولر گازی بوش روز به روز با مصرف انرژی کم تری تولید می گردد ، در حال حاضر جدید ترین سری کولر گازی بوش دارای 73 درصد کاهش مصرف انرژی می باشد که می تواند تاثیر فوق العاده بالایی در صورت حساب برق شما داشته باشد و کم ترین هزینه را برای شما به همراه داشته باشد.

نشان انرژی استار

استاندارد بین المللی :

نمایندگی کولر گازی بوش در ارومیه : شرکت بوش تمامی محصولات خود را بر اساس استاندارد های بین المللی طراحی و تولید می نماید. تکنولوژی و ساخت کولر گازی بوش به گونه ای می باشد که تمامی استاندارد های مورد نیاز در آن رعایت شده است و هیچ موردی که که استاندارد های جهانی پیروی نکند در ساخت محصولات بوش دیده نمی شود. همین مسئله باعث شده است که برند بوش به برندی بین المللی تبدیل گردد که مطابق با نیاز و مطلوب برای تمامی ملت ها می باشد.

نشان اس جی اس

سازگاری با محیط زیست :

نمایندگی کولر گازی بوش در ارومیه : محیط زیست برای شرکت بوش از اهمیت بالایی برخورد دار است و همواره محصولاتی را تولید نموده است که کاملا سازگار با محیط زیست باشند و هیچ ضرری برای محیط زیست ایجاد نکند. ساختار و ویژگی های کولر گازی بوش به گونه ای می باشد که زمانی که در حال فعالیت است هیچ ضرر و آسیبی برای ساکنین ، گیاهان ، حیوانات خانگی و پوست انسان نداشته باشد. کولر گازی بوش دارای فیلتر های چند گانه برای تصفیه ی هوای محیط می باشد که تمامی مواد مضرر و آلودگی های موجود در هوا را به طور کامل از بین می برد و جریان هوایی پاک و صاف را وارد منزل می نماید. به این ترتیب ساکنین منزل را از شر بیماری های تنفسی و آلودگی هوا در امان نگه می دارد . به این ترتیب می توان گفت که کولر گازی بوش نقش مهمی را تصفیه و پاک سازی هوای آلوده بر عهده دارد. کولر گازی بوش دارای فیلتری به نام فیلتر ویتامین سی می باشد موجب رسیدن ویتامین سی به پوست انسان شده و از خشکی و پیری زود رس پوست جلوگیری می نماید. در کولر گازی های متفرقه که فاقد فیلتر ویتامین سی هستند ، هوای کولر باعث خشکی پوست شده و این نمی تواند خوشایند باشد. اما شرکت بوش در ساخت کولر گازی های خود با قرار دادن فیلتر ویتامین سی این مشکل را بر طرف نموده و در واقع آن را تبدیل به یکی از مزیت های کولر گازی بوش نموده است. یکی دیگر از سازگاری های کولر گازی بوش با محیط زیست به دلیل گاز به کار برده شده در ساخت آن می باشد در گذشته از گاز های دیگری هم چون گاز R22 در ساخت کولر گازی استفاده می گردند که در ضرر ها و آسیب های بسیار جدی و جبران ناپذیری برای انسان ها و حیوانات و مخصوصا لایه ی ازون داشت. امروزه شرکت بوش با استفاده از گاز R410 در ساخت سیستم های تهویه مطبوع خود ، این آسیب را به طور کلی از بین برده و ریشه کن نموده است. گاز R410 سازگازی کاملی با محیط زیست داشته و هیچ آسیبی به آن وارد نمی سازد. یکی دیگر از مزایای گاز R410 کم مصرف بودن و راندمان بهره وری بالای آن است که سرعت و قدرت کولر گازی را افزایش داده است.

نشان فناوری سبز

قدرت :

نمایندگی کولر گازی بوش در ارومیه : کولر گازی بوش دارای بیش ترین میزان قدرت نسبت به سایر کولر گازی ها می باشد که این مسئله به کمپرسور به کار برده شده در ساخت آن بستگی دارد. کمپرسور اسکرال ساخت شرکت کوپلند قدرت مند ترین ، با دوام ترین و معروف ترین کمپرسور در جهان می باشد که علاوه بر قدرت بالا دارای تعمیری آسان می باشد. کمپرسور اسکرال باعث شده که کولر گازی بوش دارای قدرتی فوق العاده بالا باشد و توانایی فعالیت در تمامی محیط ها و شرایط آب و هوایی و اقلیمی را داشته باشد. این کمپرسور در شرایط آب و هوایی خیلی گرم نیز به خوبی فعالیت می نماید و سریعا منزل شما را خنک سازی می نماید. قدرت تحمل این کمپرسور حتی تا دمای بالای +65 درجه سانتی گراد و زیر _15 درجه ی سانتی گراد نیز می رسد که نشان از مقاومت و قدرت بسیار بالای این کمپرسور دارد.

نمایندگی کولر گازی بوش در ارومیه

مقاومت :

نمایندگی کولر گازی بوش در ارومیه : جنس بدنه ی کولر گازی بوش از جنس آلیاژ های بسیار مقاوم و با کیفیت می باشد که دارای مقاومت بالایی در برابر ضربه و آسیب دیدگی می باشد. هم چنین این بدنه کاملا مقاوم در برای برف و باران ، تابش آفتاب ، سرمای زیاد و زنگ زدگی می باشد و به هیچ وجه شامل تغییر نمی گردد.

مقاومت

نمایندگی کولر گازی بوش در ارومیه :

نمایندگی کولر گازی بوش در ارومیه : شرکت بوش از جمله شرکت های بین المللی و جهانی می باشد که دارای نمایندگی رسمی در اکثریت کشور های جهان می باشد. شرکت بوش در داخل ایران دارای نمایندگی رسمی به نام شرکت هوای پاک ایران می باشد که وارد کننده ی رسمی تمامی سیستم های تهویه مطبوع شرکت بوش می باشد. این شرکت تمامی سیستم های تهویه مطبوع بوش را با قیمت نمایندگی در داخل ایران توزیع و به فروش می رساند. شرکت هوای پاک در تمامی شهر های ایران دارای نمایندگی رسمی و فعال بوده که امکان خرید و دریافت خدمات و پشتیبانی را در سراسر شهر ها برای هم وطنان امکان پذیر نموده است.

قیمت کولر گازی بوش در نمایندگی کولر گازی بوش در ارومیه :

قیمت کولر گازی بوش در نمایندگی کولر گازی بوش در ارومیه : تمامی سیستم های تهویه مطبوع بوش و هم چنین کولر گازی بوش با توجه به این که توسط شرکت هوای پاک به داخل کشور وارد می گردند ، با قیمت اصلی نمایندگی و بدون احتساب هزینه های واسطه گری به فروش می رسند. چنانچه کولر گازی بوش را از فروشگاه های متفرقه خرید نمایید مجبور به پرداخت هزینه بیش تری خواهید بود تا در این میان هزینه های واسطه ها و حمل و نقل های به وجود آمده جبران گردد. بنابراین می توان گفت که اقتصادی ترین راه خرید کولر گازی بوش از نمایندگی رسمی هوای پاک می باشد که تمامی این سیستم ها را با قیمت اصلی در اختیار مشتریان قرار می دهند.

اطمینان خرید از نمایندگی کولر گازی بوش در ارومیه :

اطمینان خرید از نمایندگی کولر گازی بوش در ارومیه : با توجه به این که شرکت هوای پاک نمایندگی رسمی شرکت بوش می باشد ، بنابراین می توان با خیال راحت خرید خود را از این شرکت انجام داد و از اصل بودن محصولات اطمینان داشت. در صورتی که با خرید از فروشگاه های متفرقه و غیر رسمی هیچ اطمینانی بابت اصل بودن دستگاه وجود ندارد و خرید از این گونه فروشگاه ها نوعی ریسک به حساب می آید. سیستم های اصل و با کیفیت دارای دوام بالایی بوده و می توانند با نگهداری صحیح به صورت مادام العمر فعالیت نمایند. در صورتی که سیستم های تقلبی و فیک که توسط افراد سودجو و کلاه بردار به فروش می رسد فاقد کیفیت محصولات بوش بوده و در سریع ترین زمان دچار مشکل و ایراد شده و ضربه های اقتصادی جبران ناپذیری و گزافی را به اقتصاد شما وارد خواهند نمود.

ضمانت نامه کولر گازی بوش در نمایندگی کولر گازی بوش در ارومیه :

ضمانت نامه کولر گازی بوش در نمایندگی کولر گازی بوش در ارومیه : تمامی دستگاه های شرکت هوای پاک دارای ضمانت نامه معتبر از این شرکت هستند که در حال حاضر قوی ترین و تکمیل ترین ضمانت نامه در جهان محسوب می گردد. این ضمانت نامه به دلیل اعتماد شرکت بوش به ساخت خود ، همراه با تمامی دستگاه ها ارائه می گردد. این ضمانت نامه شامل 5 سال ضمانت نامه تعویض می باشد که در صورت به وجود آمدن هر گونه مشکل برای دستگاه ، تا 5 سال کل دستگاه را بدون هیچ قید و شرطی برای خریدار تعویض می نماید و دستگاه جدید تحویل خریدار می گردد. 10 سال خدمات تعمیرات ، سرویس ، چکاپ و …. از جمله خدمات پس از فروش این ضمانت نامه می باشد که در سریع ترین زمان و به تخصصی ترین نحو توسط نمایندگان آموزش دیده ی شرکت هوای پاک انجام می گردد.

نمایندگی کولر گازی بوش در ارومیه

تامین قطعات کولر گازی بوش :

با توجه به این که تمامی سیستم های تهویه مطبوع بوش شرکت هوای پاک دارای ضمانت نامه رسمی می باشد ، در صورت هر گونه نیاز به قطعه ، کلیه ی قطعات توسط نمایندگی شرکت هوای پاک تامین می گردد از مزایای تامین قطعات توسط شرکت هوای پاک می توان به موارد زیر اشاره نمود :

1- با توجه به این که سیستم های تهویه مطبوع شرکت بوش دارای فناوری های پشرفته و پیچیدگی در ساخت می باشند ، قطعات این دستگاه به راحتی یافت نمی گردد ، در صورتی که با خرید دستگاه از نمایندگی رسمی هوای پاک ، با چنین مشکلی مواجه نخواهید شد. کلیه ی قطعات توسط شرکت هوای پاک تامین و توسط نمایندگان شرکت برای خریداران تعویض می گردد و این به معنای اطمینان خاطر و سهولت در کار است.

2- محصولات شرکت بوش دارای قطعاتی اصلی با بهترین کیفیت و بیش ترین طول عمر هستند و پیدا کردن این قطعات اصلی در داخل بازار آزاد یا فروشگاه های متفرقه کاری دشوار خواهد بود و نمی توان از اصل بودن این قطعات اطمینان داشت. در صورتی که در صورت نیاز به هر قطعه ای تنها با تماس و اعلام موضوع به شرکت هوای پاک ، می توانید قطعه ی اصل و فابریک را در سریع ترین زمان بر روی دستگاه خود دریافت نمایید.

نصب کولر گازی بوش :

نصب تمامی سیستم های تهویه مطبوع بوش توسط نمایندگان شرکت هوای پاک و به صورت کاملا تخصصی و با اصول فنی دقیق انجام خواهد گرفت که نشان از تجربه و تخصص نمایندگان شرکت هوای پاک دارد. نصبی صحیح و تخصصی می تواند بهره وری و طول عمر بالا را در دستگاه شما ایجاد نماید.

مشاوره رایگان :

شرکت هوای پاک دارای سیستم های تهویه مطبوع متنوعی می باشد که هر کدام از این سیستم ها برای شرایط و مکان های خاصی طراحی شده اند. خریدارن قبل از انتخاب و خرید سیستم مورد نیاز خود این امکان را دارند که با کارشناسان شرکت هوای پاک تماس گرفته و از مشاوره ی رایگان در خصوص خرید سیستم مورد نیاز خود بهره مند گردند. تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که نوع منزل و شرایط مسکونی و اقلیمی خود را در برای کارشناسان تشریح نمایید ، کارشناسان شرکت مناسب ترین سیستم را که مطابق با نیاز و نوع منزل شما باشد به شما معرفی و پیشنهاد خواهند کرد.

کارشناسی و بازدید اولیه :

برخی از سیستم های تهویه مطبوع بوش قبل از خرید نیاز به کارشناسی و بازدید اولیه دارند که توسط کارشناسان شرکت هوای پاک به صورت رایگان انجام خواهد گرفت.

سفارش دستگاه :

بعد از انتخاب دستگاه مورد نیاز و سفارش دستگاه ، دستگاه شما ظرفت 48 الی 72 ساعت به آدرس شما ارسال می گردد و می توانید سفارش خود را به آدرسی که به شرکت هوای پاک اعلام کرده اید درب منزل دریافت نمایید.

ثبت درخواست نصب :

با مراجعه به سایت رسمی شرکت هوای پاک و وارد نمودن شماره سریال ضمانت نامه خود در قسمت مربوطه ، علاوه بر فعال سازی ضمانت نامه خود ، درخواست نصب خود را نیز ثبت نموده اید. نمایندگان شرکت هوای پاک در سریع ترین زمان به آدرس شما اعزام شده و نسبت به نصب دستگاه شما اقدام خواهند کرد.

0 0 votes
رأی دهی به مقاله
برچسب ها : ، ، ،

نظرات کاربران

اشتراک
اطلاع از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
پارس بوش

چند خط درباره پارس بوش

پارس بوش نام مجموعه ای فعال در زمینه فروش لوازم خانگی بوش می باشد که برا یمدت 10 سال فعالیت تخصصی در زمینه واردات و تامین لوازم خانگی بوش در تمامی دسته بندی ها مانند سیستم های تهویه مطبوع از جمله کولر گازی و داکت اسپلیت ، لوازم خانگی بزرگ مانند لباسشویی و ظرفشویی ، یخچال و تمامی لوازم آشپزخانه ، توانسته است نقش پر رنگی در زمینه فروش لوازم خانگی بوش در کشور عزیزمان ایران داشته باشد .

لازم به ذکر است تمامی محصولات پارس بوش دارای 5 سال ضمانت تعویض بدون قید و شرط و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد و نصب و راه اندازی نیز توسط نماینده مجموعه در تمام شهر های ایران انجام خواهد گرفت . کولر گازی بوش که طی چند سال گذشته در بازار ایران بسیار پیشرفت داشته است . تنها دلیل این پیشرفت عملکرد بسیار عالی آن می باشد که نشان از تکنولوژی های برتر شرکت بوش را دارد . کمپانی بوش با ساخت سیستم های تهویه مطبوع جدید مانند داکت اسپلیت ، در بازار جهانی نیز توانسته است به عنوان برند شماره یک تولید سیستم های تهویه مطبوع کم مصرف شناخته شود .

logo-samandehi
گواهی امنیتی کومودو
درگاه پرداخت ملت

تمامی كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه ( نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت و نماد ساماندهی پایگاه های اینترنتی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ) می باشند و فعاليت های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x