بهترین برند کولر گازی در ایران – کولر گازی بوش

امتیاز

بهترین برند کولر گازی در ایران – کولر گازی بوش : برند بوش یکی از معروف ترین و پیشرفته ترین برند ها در جهان به شمار می رود. این شرکت حاصل فناوری شخصی بنام robetr bosch gmbh می باشد که به عنوان یکی از بزرگترین تولید کننده های محصولات خودکار در جهان است.

بیایید سری بزنیم به تاریخچه ی برند بوش، تا ببینیم این برند از کجا به وجود آمده وچطور انقدر معروف شده است

تاریخچه ی برند بوش:

بهترین برند کولر گازی

برند بوش در ابتدا یک شرکت خصوصی بود که که توسط رابرت بوش بر پایه ی علم و فناوری در کشور آلمان در شهری بنام اشتوتگارت بنا شد.

از زمانی که شرکت بوش تاسیس شد تا سال 1891 میلادی تنها 15 نفر در این شرکت مشغول به فعالیت بودند. در همین سال شرکت بوش کم کم سرمایه ی کار خود را از دست داد به حدی که تا مرز ورشکستگی پیش رفت.

رابرت بوش با وام گرفتن از بانک و قرض گرفتن پول تا حدی توانست شرکتش را نجات دهد اما این مقدار پول کافی نبود و نتوانست شرکت را به طور کامل نجات دهد و در سال 1892 دوباره به مرز ورشکستگی رسید.

رابرت بوش فردی بود که پشتکار و علاقه ی بسیار زیادی داشت و همین باعث انگیزه ی او در برابر تحمل سختی و مشکلاتی بود که در طول مسیر بر سر راهش قرار می گرفت . او هیچ گاه نه از علم و دانش خسته میشد و نه از ادامه ی راه ناامید میشد. و همین باعث شد اکنون شرکت بوش یکی از مطرح ترین شرکت های جهان باشد که طرفداران زیادی دارد.

رابرت بوش در سال 1900 میلادی تصمیم گرفت کارخانه ی خودش را بنا کند و تعداد 200 نفر نیرو در آن استخدام نماید. اما در ابتدای فعالیت کارخانه اش تنها موفق به استخدام 30 نفر شد و این به این خاطر بود که قسمتی از کارخانه اش را اجاره داده بود زیرا خودش قادر به پر کردن کل فضای کارخانه نبود.

رابرت بوش باز هم با تلاش های پی در پی خود و روحیه ی خستگی ناپذیری که داشت توانست در سال 1908 تعداد کارکنان کارخانه اش را به 1000 نفر برساند و پنج ساختمان دیگر نیز درست به همان اندازه ی ساختمان اولی که بنا کرده بود به کارخانه اش اضافه نماید.

رابرت بوش

چرا می گوییم برند بوش بهترین برند کولر گازی است؟

دلیل کیفیت محصولات برند بوش :

بهترین برند کولر گازی

رابرت بوش از ابتدا شرکتش را بر پایه ی ایمان به کیفیت بنا نمود نه پول و ثروت . او همیشه معتقد بود که پول از دست رفته را می توان دوباره به دست آورد ولی اعتماد مردم را نه.

و همین اعتقاد او باعث شد که تمام تمرکز خود را بر روی کیفیت محصولات خود بگذارد و در تمام سال های فعالیت خود روز به روز محصولات با کیفیت تری از روز قبل را تولید و وارد بازار نمود تا اعتماد مردم را جلب نماید و این برایش بزرگترین دست آورد بود.

شرکت بوش در سال 2010 میلادی موفق به رشد 27 درصدی در یک سال شد که این مقدار نشان دهنده ی سریع ترین رشد این شرکت در تمام سال های فعالیش بوده است.

رشد شرکت بوش

بهترین برند کولر گازی

چرا برند بوش بهترین برند به شمار میرود؟

  • دارای تکنولوژی سبز می باشد

تکنولوژی سبز به معنی سازگاری محصولات بوش با محیط زیست و انسان می باشد. شرکت بوش همیشه در تلاش بوده تا بهترین محصولات را وارد بازار نماید

محصولات بوش علاوه بر کیفیت و تکنولوژی فوق العاده پیشرفته ای که دارند بسیار کم مصرف در آب و برق می باشند وهمچنین هیچ اثر مخربی بر روی محیط زیست ندارند . شرکت بوش درصدد کم کردن هرچه بیشتر آسیب به محیط زیست اقدام به تولید محصول می نماید.

تکنولوژی سبز کولر گازی بوش
  • در مصرف انرژی پیشرو می باشد

شرکت بوش در تمام سال های فعالیت خود تمرکز خود را بر این واداشته است که محصولاتی را وارد بازار نماید که کم مصرف باشند . و محصولاتی را تولید و به بازار عرضه نموده است که دارای کاهش مصرف انرژی در آب و برق هستند.

شرکت بوش تنها شرکتی است که بصورت متمادی موفق به دریافت نشان انرژی استار گردیده است و روز به روز هم با تلاش مضاعف خود محصولات کم مصرف تری را وارد بازار می نماید.

شرکت بوش با تمرکز بر روی کاهش مصرف انرژی در ساخت محصولات خود موفق به دریافت نشان ستاره انرژی گردیده است که هم اکنون نیز این نشان بر روی سیستم های تهویه مطبوع بوش درج می گردد.

آنچه مسلم است پیشرفت بیشتر شرکت بوش در این زمینه و تولید محصولات کم مصرف تر نسبت به قبل می باشد.

بهترین برند کولر گازی در ایران - کولر گازی بوش
  • موفق به دریافت جایزه ثبت و پایداری CGS در کیفیت گردیده است

این جایزه مخصوص شرکت های می باشد که تمرکز خود را بر روی کیفیت محصولات خود گذشته و بهترین محصول را با کم ترین ضرر برای سلامت انسان و محیط زیست وارد بازار می نماید. محصولات بوش تا کنون بهترین سازگاری را با محیط داشته و هیچ اثر مخربی نداشته اند.

ستاره مصرف انرژی
  • دارای تست کیفیت بین المللی می باشند

محصولاتی که دارای این نشان می باشند کل آلودگی های موجود در هوا ، اعم از باکتری ، میکروب ، گرد و غبار و ذرات ریز پشم حیوانات خانگی را از بین میبرند. که برند بوش از این بابت نیز در رتبه اول قرار دارد.

بهترین برند کولر گازی در ایران - کولر گازی بوش

چرا کولر گازی بوش و سایر محصولات بوش از لحاظ کیفیت حرف اول را در جهان میزنند؟

برند بوش بهترین برند کولر گازی : شرکت بوش شرکتی است که از ابتدای بنیان گذاری ، رضایت مشتری و کیفیت بالای محصولات برایش از همه جوانب مهم تر بوده است و به همین سبب کل تمرکز خود را بر روی کیفیت محصولات خود گذاشته تا بهترین و با کیفیت ترین محصول را وارد بازار نماید. از این رو روز به روز با پیشرفت علم تحقیقات بیشتری در مورد تکنولوژی های جدید نموده است تا با به کار بردن تکنولوژی جدیدتر کیفیت بیشتری به محصولات خود ببخشید.

از این روز محصولاتی که شرکت بوش وارد بازار می نماید هر بار باکیفیت تر و قوی تر از محصولات قبلی ارائه می گردد.

کاری که شرکت بوش برای کیفیت هرچه بیشتر محصولات برند بوش انجام میدهد چیست؟

شرکت بوش محصولات خود را مطابق با پیشرفت علم و تکنولوژی پیشرفت می دهد و هر بار تکنولوژی پیشرفته تری در ساخت محصولات خود به کار میبرد. همچنین با شناخت و بررسی های هوشمندانه ی خود بهترین و باکیفیت ترین قطعات را در تولید محصولات برند بوش به کار میگیرد.

برای شرکت بوش کیفیت اولویت اول را دارد ، و در آمدزایی در اولویت پایینتری است.

شرکت بوش از روز اولی که شروع به ساخت محصول کرده تا به امروز هیچ محصولی بی کیفت و یا کم کیفتی را وارد بازار ننموده است و به همین خاطر است که مردم بیشترین اعتماد را به این شرکت دارند و هیچ گاه هیچ شرکتی نمی تواند جایگاه و اعتماد شرکت بوش را بین مردم تضعیف نماید زیرا این اعتماد به محصولات ریشه ای قوی دارد، ریشه ای که از زمان تاسیس شرکت بوش تا به امروز رشد نموده و تبدیل به ابر قدرت جهان گردیده است.

و حالا می توان این سوال را مطرح نمود که:

چرا کولر گازی بوش بهترین برند کولر گازی در ایران است؟

بهترین برند کولر گازی:

کولر گازی بوش نیز همانطور که در بالا توضیح دادیم همانند تمامی محصولات دیگر شرکت بوش بر اساس جدیدترین تکنولوژی ، بهترین قطعات ، و سازگار ترین مواد با محیط زیست ساخته شده است.

ما در بالا به این موضوع اشاره کردیم که برند بوش به این خاطر بهترین برند به شمار می رود که ساخت محصولات خود را بر پایه ی کیفیت بنا میکند و از بهترین و قطعات و جدیدترین تکنولوژی برای ساخت محصولاتش استفاده میکند.

حال بیایید به بررسی برخی از این موارد در کولر گازی بوش بپردازیم که باعث شده کولر گازی بوش متمایزترین و بهترین رتبه را بین سایر برند های کولر گازی داشته باشد:

1- شرکت بوش در ساخت کولر گازی بوش از کمپرسور اسکرال ساخت شرکت کوپلند استفاده می نماید که بهترین و پرقدرت ترین کمپرسور در حال حاضر می باشد. از آنجایی که کمپرسور هر سیستم نقش اساسی را در کارکرد و کیفیت دستگاه ارائه میدهد پس استفاده از بهترین نوع کمپرسور می تواند بهترین کیفیت را به دستگاه بدهد.

کمپرسور کولر گازی بوش

2- رادیاتور طلایی بهترین نوع رادیاتور می باشد که به دلیل گرمایی بالایی که دارد هم راندمان دستگاه را افزایش میدهد و هم مصرف دستگاه را کاهش میدهد. این نوع رادیاتور در مقابل زنگ زدگی و خوردگی بسیار مقاوم بوده و استفاده از رایاتور طلایی در کولر گازی بوش باعث افزایش عمر و کارایی دستگاه گردیده است.

رادیاتور کولر گازی بوش

3- از آنجایی که شرکت بوش اهمیت زیادی به سلامت انسان و محیط زیست میدهد از مبرد R410 که سازگاری خوبی با انسان ، حیوانات و لایه ازون دارد استفاده نموده است. استفاده از این نوع مبرد در ساخت کولر گازی بوش هم موجب سازگاری دستگاه با محیط زیست شده و هم قدرت دستگاه را افزایش و مصرف انرژی را کاهش میدهد.

بهترین برند کولر گازی

4- استفاده از بهترین و قوی ترین فیلتر های تصفیه شامل فیلتر گرد و غبار ، فیلتر تصفیه هوا ، فیلتر کربن ، فیلتر هپا و فیلتر ویتامین C که تمام آلودگی های هوا اعم از باکتری ، میکروب ، گرد و غبار ، ذرات ریز پشم و کرک حیوانات خانگی ، بوی بد هوا و ….. را از بین میبرند و هوایی سالم و تصفیه شده را وارد منزل می نمایند.

فیلتر تصفیه کولر گازی

5- شرکت بوش برای رفاه و راحتی کاربران با استفاده از تکنولوژی پیشرفته و استفاده از عایق های بسیار قوی میزان صدای کولر گازی بوش را به حداقل رسانده طوری که هیچ کولر گازی به کم صدایی کولر گازی بوش یافت نمی شود.

بهترین برند کولر گازی

6- کمپرسور T3 که شرکت بوش در ساخت کولر گازی های خود از آن استفاده می نماید قابلیت تحمل دمای گرم را تا بالاتر از 47 درجه سانتی گراد دارد و نسبت به سایر کمپرسور ها قدرت و جوابگویی بیشتری در مناطق گرمسیر کشور دارد.

کمپرسور کولر گازی بوش

در زیر به بررسی مشخصات کولر گازی بوش اینورتر 24000 شرکت بوش می پردازیم تا بتوانید دقیق تر فرق بین کولر گازی بوش و سایر برند های کولر گازی را لمس نمایید.

مشخصات فنی کولر گازی بوش اینورتر 24000 بهترین برند کولر گازی در ایران :

برند : BOSCH

مدل دستگاه : BIZMI241000

سری ساخت : 2019

ظرفیت سرمایش : 24200

ظرفیت گرمایش : 24500

متراژ قابل پوشش : 80 متر مربع

نوع مبرد : گاز R410

نوع اینورتر : Exclusive DC Inverter

کلاس انرژی : A+++

میزان صدای یونیت داخلی : 32 دسی بل

جریان نامی در سرمایش : 6.5 آمپر

جریان نامی در گرمایش : 6.2 آمپر

نوع کمپرسور : اسکرال ساخت شرکت کوپلند

شرایط کارکرد محیطی : در مناطق معتدل ، گرم و خشک و T3

قدرت تحمل کمپرسور در برابر گرما: 65 درجه سانتی گراد

میزان پرتاب هوای یونیت داخلی : 16 متر مربع

میزان کاهش مصرف انرژی : 73%

کشور سازنده : قطعات آلمان مونتاژ کشور بلژیک

دارای سیستم یخ زدایی کندانسور

دارای کیت برد اینورتر

مجهز به سرعت چند حالته فن

قابلیت پرتاب باد در چهار جهت مختلف

مجهز به سیستم تصفیه هوای خانگی

عملکرد هوشمند دستگاه

دارای 5 متر لوله مسی و کابل

دارای ریموت کنترل کولر گازی

دارای دفترچه راهنمای شرکت بوش

قابل استفاده حتی در مناطق گرم سیر و حاره ای

کولر گازی بوش

شرایط ضمانت نامه کولر گازی بوش بهترین برند کولر گازی:

کولر گازی بوش بهترین برند کولر گازی در ایران ، شامل 5 سال ضمانت نامه تعویض بدون و قید و شرط شرکت پارس بوش می باشد که شامل:

36 ماه خدمات تعمیر و نگهداری از دستگاه کولر گازی

120 ماه خدمات و پشتیبانی از کولر گازی و تامین قطعات

نصب رایگان توسط تکنسین حرفه ای شرکت پارس بوش

پارس بوش

قیمت کولر گازی بوش ، بهترین برند کولر گازی:

کولر گازی بوش با توجه به کیفیت فوق العاده و پشتیبانی قوی که دارد دارای قیمتی مناسب و منصفانه می باشد.

برای خرید کولر گازی بوش اصلی بهترین برند کولر گازی در ایران ، فقط و فقط از نمایندگی رسمی پارس بوش خریداری شود. کولر گازی بوش دارای نمونه های تقلبی متعددی در بازار می باشد که خرید از مراکز متفرقه اصلا توصیه نمی گردد.

شرکت پارس بوش نمایندگی بهترین برند کولر گازی و سیستم های تهویه مطبوع بوش ، با توجه به اینکه وارد کننده و نمایندگی اصلی کولر گازی بوش در ایران می باشد ، کولر گازی بوش را با قیمت مناسب و بدون دخالت واسطه به مشتریان عرضه می نماید.

قیمت کولر گازی بوش

خرید کولر گازی بوش ، بهترین برند کولر گازی :

شرکت پارس بوش تنها نمایندگی شرکت بوش در ایران با بیشتر از 850 نمایندگی فعال در تمام شهرهای ایران می باشد.

با تماس با کارشناسان شرکت پارس بوش از مشاوره رایگان و راهنمایی های لازم برای خرید سیستم تهویه مطبوغ خود بهره مند شوید.

کارشناسی و بازدید اولیه از محل نیز توسط نمایندگان شرکت پارس بوش به صورت رایگان و در تمامی شهرها انجام می گردد.

شماره تماس های پاسخگویی شرکت پارس بوش نمایندگی شرکت بوش در ایران:

دفتر مرکزی تهران ۹۵۱۱۸۳۸۰-۲۱ *** ۲۸۴۲۸۶۹۹-۲۱

کارشناسان فروش ۲-۹۱۲۰۲۶۱۷۲۱

0 0 votes
رأی دهی به مقاله
برچسب ها : ، ، ،

نظرات کاربران

اشتراک
اطلاع از
guest

5 نظرات
قدیمی ترین ها
جدیدترین ها بیشترین رأی
Inline Feedbacks
View all comments
مهران
مهران
4 سال ها گذشته

سلام وقتتون بخیر کولر گازی بوش بهترین برند کولر گازی در ایران است

کارن
کارن
4 سال ها گذشته

سلام خسته نباشید ببخشید شرایط ضمانت نامه کولر گازی بوش به چه صورته و اینکه معتبرترین ضمانت نامه و کارت گارانتی کدوم نوعه؟

مدیریت
مدیریت
4 سال ها گذشته
Reply to  کارن

سلام و درود
گارانتی شرکت هوای پاک
5 سال ضمانت تعویض بدون قید و شرط
10 سال خدمات
نصب رایگان

حامد
حامد
4 سال ها گذشته

سلام دوستان خسته نباشید من کولر گازی بوش رو سفارش دادم مدت ها بود دنبال کولر گازی بودم که صدای کمی داشته باشه این کولر گازی هم دارای عایق های بسیار قوی میزان صدای کولر گازی بوش را به حداقل رسانده طوری که هیچ کولر گازی به کم صدایی کولر گازی بوش یافت نمی شودو این خیلی عالیه

مانی
مانی
4 سال ها گذشته

سلام خسته نباشید وقتتون بخیر دوستان کولر گازی بوش واقعا حرف نداره من خودم استفاده میکنم خیلی کم مصرف و با کیفیته کار کردن باهاش هم خیلی راحته حرف نداره واقعا راسته که میگن بهترین برند کولر گازی بوش هست .

پارس بوش

چند خط درباره پارس بوش

پارس بوش نام مجموعه ای فعال در زمینه فروش لوازم خانگی بوش می باشد که برا یمدت 10 سال فعالیت تخصصی در زمینه واردات و تامین لوازم خانگی بوش در تمامی دسته بندی ها مانند سیستم های تهویه مطبوع از جمله کولر گازی و داکت اسپلیت ، لوازم خانگی بزرگ مانند لباسشویی و ظرفشویی ، یخچال و تمامی لوازم آشپزخانه ، توانسته است نقش پر رنگی در زمینه فروش لوازم خانگی بوش در کشور عزیزمان ایران داشته باشد .

لازم به ذکر است تمامی محصولات پارس بوش دارای 5 سال ضمانت تعویض بدون قید و شرط و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد و نصب و راه اندازی نیز توسط نماینده مجموعه در تمام شهر های ایران انجام خواهد گرفت . کولر گازی بوش که طی چند سال گذشته در بازار ایران بسیار پیشرفت داشته است . تنها دلیل این پیشرفت عملکرد بسیار عالی آن می باشد که نشان از تکنولوژی های برتر شرکت بوش را دارد . کمپانی بوش با ساخت سیستم های تهویه مطبوع جدید مانند داکت اسپلیت ، در بازار جهانی نیز توانسته است به عنوان برند شماره یک تولید سیستم های تهویه مطبوع کم مصرف شناخته شود .

گواهی امنیتی کومودو
درگاه پرداخت ملت

تمامی كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه ( نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت و نماد ساماندهی پایگاه های اینترنتی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ) می باشند و فعاليت های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x